Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem szánalmas...

Csak szerintem szánalmas Zacher Gábor új nyilatkozata?

Figyelt kérdés

Az Index hozott le tőle egy nyilatkozatot a mai nap, amiben fenyegető, dühödt stílusban beszél a járványhelyzetről. Azzal még nincs baj, hogy felhívja a figyelmet a helyzet súlyosságára, bár tudtommal toxikológus, és nem virológus az emberünk. Viszont ebben az interjúban az embereket, elsősorban a fiatalokat szidja, mert a tavaszi jó időben merészeltek kimenni a rakpartra sétálni, biciglizni. Felelőtlennek tituálta az embereket, és még fenyegetőzött is, hogy "majd olyan betegek lesznek, hogy a második emeletre sem bírnak majd felmászni" Mégis mi a faxt képzel ez az ember magáról? Milyen jogon szól bele abba, hogy ki hol tölti a hétvégét? Ameddig nincs tiltva az utcára lépés, és a szabad levegőn mozgás, indokolatlan, és etikátlan is szidni, és fenyegetni miatta az embereket.


Az említett cikk: [link]



2021. márc. 27. 20:46
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
51%
Csak szerinted.
2021. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is csak szerinted. Zacher szakember, megalapozottan beszéli azt, amit mond.
2021. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 árokpart ***** válasza:
23%
Igen nekem sem szimpatikus Zacher Gábor soha nem is volt az. Ráadásul ellenzéki szemléletű így mint általában az ellenzék még nagyobb korlátozásokat szeretne.
2021. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
54%

Az a szánalmas, aki lekicsinyinli a helyzet komolyságát.

Zachernek tökéletesen igaza van.

Majd ha te sem bírsz felmászni a második emeletre, akkor legyen ekkora szád.

2021. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 WorldOfWarcraftAtti ***** válasza:
32%
Múlt héten azt pofázta, hogy 24-én tetőzik a járvány, szóval jobb lenne, ha elbújna.
2021. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
69%
20:51: nahát, a KESMA szerint az ellenzék oltásellenes. Ezért nem fognak szeretni a pártközpontban.
2021. márc. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 árokpart ***** válasza:
36%
Ilyet nyilatkozik, hogy mekkora sz.r van ebben az országban? Igy nálunk itt vidéken a legszegényebb, legtanulatlanabb ember sem beszél, nemhogy orvos.
2021. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
67%

1 fa szkalap ez az ember.

Az anyámat 10 órán keresztül várakoztatta a sűrgőssegin amikor ő volt ügyeletben mert pózerkedett a tanulói előtt.


Pedig annyi volt a szitu hogy anyukàmat a vizsgálata után kórházba utalták.

Mondtam hogy akkor átviszem az adott kórházba, de nem vihetem mert csak betegszállítótól veszik fel.

Amíg meg jön addig várjunk rá a sűrgősségin ahol ez a pojáca tolta fullban a kretént.

És akárhányszor mentem oda hozzá lepattintott.

2021. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező te a fidesz által generált álomvilágban élsz és visszautasítod ha valaki ki akar billenteni belőle. Ehhez természetesen jogod van.

Talán akkor fog kicsit változni a véleményed ha személyesen is érintett leszed saját magad vagy egy közvetlen hozzátartozód kapcsán.

Bár ha követed a keresztény kormányunk bölcseinek iránymutatását akkor nem lesz baj.

Az úr adta, az úr elvette. Áldassék az úr neve.

2021. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
41%

20:54: azt azért ne kívánjuk neki, de pár hét lélegeztetőgép biztosan jót tenne az egójának.

Kínában meg tudták csinálni az egy hónapos komplett lezárást? Igen. Megszűnt a járvány? Megszűnt. Itt meg mást sem csinál egy csomó kretén, csak picsog már a mostani szánalmas és értelmetlen félkorlátozások miatt is. Részemről iszonyatosan elegem van belőlük. Képtelenek felülemelkedni a saját önzésükön és konzumidiotizmusukon.

2021. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!