Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fiatalok körében miért gáz...

A fiatalok körében miért gáz ha valaki abortuszellenes?

Figyelt kérdés

19 évesen én az vagyok.

És konzervatív politikai értelemben.

Nyilván a neveltetés miatt, falun élek, vallásos családban nőttem fel.

Elfogadom ha valaki liberális, csak nem értem, hogy miért néznek ki minden társaságból ha kiderül, hogy nem támogatom az abortuszt.


2021. márc. 15. 12:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
75%

"De akkor szülje meg, és adja örökbe. Nagyon sok pár vár örökbefogadásra, 4-5 éves várólisták vannak." - szerintem meg az abortusz jóval humánusabb választás, mint az örökbe adás... a nő számára is, meg a születendő(?) gyerek számára is. Mondom ezt, mint anno örökbe fogadott...


Kérdező, szerintem az a fő gond, hogy az AB-ellenesség többnyire nem jár egyedül, nekem akkor szokott nyílni a bugylibicska a zsebemben, amikor az AB ellenző azt kezdi fejtegetni, hogy 14-18 éves korában senki se éljen szexuális életet, mert akkor ha teherbe esne, a születendő gyereket nem tudná eltartani... nyugodtan elvenné az emberektől a legszebb éveiket (amikor még nem férjnek és apának való megfelelő eltartóképességű balekot keresnek) egy még meg sem fogant lény általa vélt érdekében...

2021. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!