Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fiatalok körében miért gáz...

A fiatalok körében miért gáz ha valaki abortuszellenes?

Figyelt kérdés

19 évesen én az vagyok.

És konzervatív politikai értelemben.

Nyilván a neveltetés miatt, falun élek, vallásos családban nőttem fel.

Elfogadom ha valaki liberális, csak nem értem, hogy miért néznek ki minden társaságból ha kiderül, hogy nem támogatom az abortuszt.


2021. márc. 15. 12:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
#9 teljesen igazad van, de nem kell úgy feltüntetni, hogy ez egy jó dolog. Vagy még reklámozni is.
2021. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
11es, most perpillanat az abortusz ellenesség van a kérdésbe "reklámozva". Nyilván nem jó dolog és nem olyan mint ha valaki leugrana a boltba, de sok esetben az ára ellenére megvan a maga haszna.
2021. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
75%
#11 Senki, ismétlem senki nem gondolja jó dolognak az abortuszt. Ezt csak az abortusz ellenesek gondolhatják másképp. Aki nem ellenzi, az is csak szükséges rosszként fogja fel, amolyan kisebbik rosszként két rossz lehetőség közül.
2021. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
74%

Egyébként tényleg sokkal egyszerűbb lenne, ha a nagy abortuszellenzők befogadnák a magzatokat úgy mint a migránsokat is a lakásukba és ezzel le lenne tudva az egész.

Én a fő problémát ott látom még, hogy a nőnek meg kell szülni hozzá a gyereket és eltartani, ami nem minden esetben könnyű főleg ha a gyerek nem kíván és szenved.

Akinek nem kell és nincs ilyen gondja, könnyen mutogat másokra.

Úgy hogy megértem, akinek abortusza lesz és sajnálom.

2021. márc. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%

Most úgy beszéltek, mintha minden abortuszra menő nő erőszak áldozata lenne, közben meg felelőtlenek. Amikor a lányomat szültem, nem volt már hely a nőgyógyászaton, és a szülészetre rakták az abortuszosokat, velem egy szobába. Az egyik nő nagy röhögve mesélte nekem, hogy már a 3. abortusza, mert nem szedhet gyógyszert, és amúgy is olcsóbb. Hánynom kellett tőlük, komolyan. Más módszer nincs?

Elég szomorú, hogy sokan azt hangoztatják, hogy az én testemmel én rendelkezem, ezért jogom van az abortuszhoz. Akkor kell rendelkezni a saját testével, amikor bárkinek gondolkodás nélkül széttárja a lábát. Amikor már ott a magzat, az már nem az ő teste.

Egyébként beteg gyereket vagy nemi erőszak áldozatát még a legszigorúbb országokban is engedélyezett elvetetni.

Szerintem nem ciki a véleményed, kedves kérdező. De sajnos ilyenek az emberek, én sem mondom senkinek, mert nem akarom, hogy lehurrogjanak, mert sajnos az abortuszpártiak vannak többen. Anyám meg a férjem mindig nyíltan elmondta mindenkinek, én meg nem konfrontálódom, úgysem tudom meggyőzni őket. De magamban megvan a véleményem róluk. Több kolléganőmnek volt abortusza, és nagy röhögve mesélik fűnek-fának, szerintem ez oltári gáz. Legalább szégyellnék magukat.

2021. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15ös. Én pl nem vagyok abortusz ellenes, de ennek ellenére szerintem is nyomorék aki tud ezen nevetni:)
2021. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos az van, hogy manapság ez a nagy liberalizmus, LMBTQ, multikulti a népszerűek. Lenézik azt, aki a hagyományos értékeket vinné tovább, a vallásos embereket meg egyenesen megvetik . Főleg, ha katolikus. Èn is az vagyok és sokszor keveredem vitába külömböző fórumokon😒 Sokszor inkább már hozzá se szólok a témához😔
2021. márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
17es ez is marhaság. LMBTQ-t ebbe belekeverni, amikor sokszínű emberekből áll, szóval közöttük is van aki ellenzi, vagy megtüri az abortuszt.
2021. márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha ellened az abortuszt, konzervatív, vallásos vagy és mindezeket a saját életedben használod fel, azzá senkinek semmi baja, amiatt senki, aki értelmes egy kicsit is, nem néz ki. Ha mindezt úgy teszed, hogy mindenki mástól is elvárod, pl "tiltsák be az abortuszt", vagy ami a meleg párok megítélését illeti, nos az még életkortól függetlenül ciki.

Abortusz ellenes vagy? Rendben, ha te véletlenül teherbe esel és nem vetted el, senkinek semmi joga megítélni. De aki nem így gondolja, annak a lehetőségét meg kell hagyni. Ez csak ennyi.

2021. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
11%

Én megértem, ha valaki van tudja eltartani. De akkor szülje meg, és adja örökbe. Nagyon sok pár vár örökbefogadásra, 4-5 éves várólisták vannak. És akkor nem gyilkolná meg a saját gyerekét. De sokan úgy vannak vele, hogy nincs kedve 9 hónapig terhesgondozásra járni, meg vállalni az ezzel kapcsolatos kellemetlenségeket, szülést stb.

Meg ugye amíg nem látszik a terhesség, könnyű elvetetni, senki nem is tudja meg, de ha valaki 9 hónapos terhes, az már látszik, és inkább megszólják az emberek, mint azt, aki elvetette. Pedig szerintem az a tisztességes, ha bevállalja, és megszüli. Valaki nagyon örülne annak a gyereknek.

2021. márc. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!