Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek visszaállítják a...

Szerintetek visszaállítják a szocpólt?

Figyelt kérdés
Mennyi az esélye szerintetek,hogy visszaállítják?Nem tudja valaki,folyik róla mostanában tárgyalás?szerintetek,ha vissza is állítják,mikorra várható?Januárban van rá esély?
2010. aug. 5. 15:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

javítok: szocpol

elnézést!

2010. aug. 5. 15:55
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze, hadd adjunk még több pénzt a cigányoknak :)
2010. aug. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

szerintem nem állítják vissza.

sajnos.

Szó sem esik róla, gondolom nem hiába.

2010. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok cigány csak évek óta /10 éve/albérletben élünk és spórolunk a saját lakásra...most eljutottunk odáig,hogy feltudunk venni hitelt,megvan a 25% önerő...erre nincs szocpol!!!10 év alatt csak a bérleti díjra /ami átlag havi 55ezer egy hónapban 45-el kezdtük,most 65/kifizettünk 6,5 millió forintot...ez mellett végre összeszedünk 4,5 millát és tessék!!!Még ezt is megvonják!!!Persze ha cigány lennék biztos nem kellet volna albérletet fizetnem,kaptam volna szociális bérlakást....de helyettem cigányok kaptak és mindig visszautasítják a kérelmemet azzal:hogy mi gyönyörűen élünk!!Jól jönne a szocpol!Kevesebb lenne a törlesztőnk...az albérleten egyébként 20%az áfa,ha jól tudom...amit belőlünk fizet a főbérlő...tehát amit eddig belőlünk / ami szerencsétlenségünkből,hogy nincs saját lakásunk/beszedett az álam most visszafizetné szocpol címszó alatt egy összegben...hogy használt lakást vehessünk a két gyerekkel...az 1,9 millió Ft.De nem,mert a sok visszaélés miatt meg lopás-hazugság állami csőd miatt befagyasztották....mi meg évek óta csak fizetünk a semmibe...2 év múlva meg hitelt sem kapunk már,mert betöltjük a 35-öt...meg hát majd szocpolt sem,ha majd visszaállítják addigra...mert 35 felett nem jár!ennyit erről!
2010. aug. 5. 16:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Reméljük nem. Elég nagy hülyeség az adófizetők pézét ilyenekre költeni. Nincs már kommunizmus!
2010. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Utolsó!

Te már megkaptad, vagy még nem érdekel ez a téma. Akkor viszont a szüleid kaptak.

2010. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

22:36

Tévedsz a kommunizmusban is csak az "olcsójánosok" kaptak. Akik becsületesen dolgoztak, azoknak nem adtak, maguknak kellett kitermelni! Ezért nem szimpi hogy egyesekkel kivételeznek! Ha van pénzed fizess, ha meg nincs akkor ingyen is megkapod ugyanazt. BAromi igazságos! Én is el tudtam volna flancolni a fizumat hülyeségekre de én inkább összespóróltam.

2010. aug. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nézz utánna, kinek adták a szocpolt!

Aki nem palotát, hanem normál családi házat épített, és voltak gyerekei, mindenki kapott!!!

2010. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

22:55

Családi házat hát persze. A nyomorgó kispolgárok. Mingyárt sírok. Na látod ezért szüntették meg. Mi 3-an lakunk egy 50nm es panelban. És azt is magunknak vettük, nem "szocpolként" kaptuk. Innetől elég igazságtalannak tartom, hogy a tőlem levont adóból másoknak családi házat vesznek csak azért, mert "szegényke" idő előtt szült gyerekeket amikor még nem volt hova.

2010. aug. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

utolsó?

és miért nem igényeltetek?

használtra is volt

2010. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!