Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Viszavezették a szocpolt és a...

Viszavezették a szocpolt és a félszocpolt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

Nem, és nem is fogják!


Ugyanis gazdaságilag nagy bukfenc.

Mivel az épip a feketemunkára támaszkodik, olyan mértékben hogy már az árverseny egy jelentős tétele lett.

Illetve az péip anyagok gyártása ismind külföldi kézben van. Az az, nem forog vissza a kifizetett összeg az államkasszába és egy jelentős része menne külföldre, ami ugye nem fenntartható!

2011. máj. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
72%
Nem tudom, de ha nem akkor nem tudom hogy gondolják hogy otthonuk lesz a fiataloknak! Olyan mérges vagyok emiatt. Albérlet mellett hogy legyen önerőd? És a nem létező ingatlanod hogy lesz fedezet? Vicc.
2011. máj. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3%

Reméljük nem.

Még egy avasi "fészekrakó" program?

Amivel vissza lehet élni, vissza is fognak.

2011. máj. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
És éppen ezért kedves honfitársaim szaporodjatok,mert egyre kevesebben vagyunk.Mindegy hová szültök,akár a szülők nyakára,akár albérletbe,akár az utcára,akár kismama otthonba.Tök mindegy.Egy a lényeg szaporodjatok.A miniszter Úr voltam......
2011. máj. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

13:50

Na de Viki bácsi!

Miért kell annyi gyerek ha ugysincs munkahely? Azért h még több legyen a munkanélküli?

2011. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Ja!! Hogy munkahely sincs? Mondtam,hogy lesz....elöbb utóbb lesz.Csak győzzétek kivárni gyerekek.De addig is szaporodjatok kedveskéim,majd lesz valahogy.Valaki csak eltart addig benneteket nem? Például: anyú,apú,nagyi,meg aztán van családi pótlék is.....12.300 Ft nem elég?Mennyi kéne?
2011. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez az utóbbi párbeszéd,hát nagyon jó:)))))))))
2011. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
Elég volt már abból hogy osztogatták a pénzt az elmúlt 8 év szoci kormányzása alatt. Megszokták az emberek hogy minden ingyen van lassan, el is jutott az ország gazdaságilag a mélypontra. A szocpol sem volt más mint egy ingyenes állami támogatás. Nagyon helyes hogy most sok mindenen változtatni akarnak. Nekem 4 gyerekem van, mégsem veszek igénybe semmilyen támogatást, hanem odaadom más beteg gyerekek részére. Ők nem tehetnek semmiről, nem úgy mint a felnőttek jó része, akik inkább csak háborognak mindenen, tenni viszont nem hajlandók semmit hogy jobb legyen az életük.
2011. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

21:32


De amikor ezek a gyerekek felnőnek, ugyanolyan háborgós ingyenélő lesz belőlük mint a szülei.

2011. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt azért nem tudhatjuk biztosan. A beteg gyerekek másként értékelik majd szerintem az életet, látnod kellene amiket én látok ezeken az osztályokon. Sírni tudnék, látva néhányuk sorsát. De ebbe nem is akarok belemenni, ezek a gyerekek minden újabb napnak tudnak örülni.
2011. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!