Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai Gordon mikor lép...

Bajnai Gordon mikor lép hivatalába? És vajon mikortól vonják vissza a szocpolt és a félszocpolt?

Figyelt kérdés
Egyáltalán, be lehet ezt vezetni akár holnaptól is? Vagy szavaz róla a parlament??
2009. márc. 31. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, mikor lép hivatalába Gordon, de ha megszavazzák a FÁJÓ csomagot, akkor 2010-től lesz érvényben. ha jól tudom.
2009. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!:)
2009. ápr. 1. 08:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor már tök mindegy. Mert 2010 májusában biztosan nem kerülnek be a parlamentbe. Ha mégis, akkor eléggé elvetemült az a választókörzet, aki rájuk fog szavazni.
2009. ápr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a szocpolt, ha megtakarítani akar idén szünteti meg. Jövő év elejétől már nincs értelme, mert kormányváltás lesz. A másik kormány vissza fogja hozni.

Az indexen megjelent vélhető program is ha a szöveget figyeled, nem a 2010-es megszoritáshoz sorolja formailag.

Mi is csak reméljük, hogy nem furják meg vagy csak jövőre, de jeleleg borulátó vagyok. Idén építkezünk és számitottunk vola rá.

Nem tudni mikor lép hivatalba, ha az se biztos, hogy ő lesz. De ha más is lesz, szerintem ua. a megszoritást kell megcsinálnia, mert erre keresnek miniszterelnököt az MSZP-nél és az SZDSZ-nél is.

2009. ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!