Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit hallottatok? Ha a Fidesz...

Mit hallottatok? Ha a Fidesz kerül kormányra visszaállítják a szocpolt és a kedvezményes lakásvásárlási hiteleket? Vélemények? Hozzáfűzések?

Figyelt kérdés
Biztos sok mindenkinek jönne jól.
2010. jan. 18. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Duma. O.V. Már megmondta, mikor hatalomra került, hogy ezek a választási ígéretek.
2010. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Duma az van. A finanszírozási forrást még nem árulták el.
2010. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nme kizárt,hogy újra visszaállítja a gazdagok kedvéért a 30 millás kedvezményes hiteleket,hadd legyen újra szuper extra profitjuk a bankoknak is.A kisemberek pedig fizessék az adójukból,az elvont kedvezményekből, a csökkentett nyugdíjból stb.
2010. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
És akkó mekkapjuk eszt a szocpolitikát cigánykölcsönre?
2010. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy annyi mindent ígérnek, hogy ha tegyük fel mindet beválltanák, akkor mégjobban eladósodna az ország, aminek később meg lesz a következménye. Még ennél is nagyobb szívás,mint ami most van.
2010. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Vadmeggy ***** válasza:
Nagyon meg van kötve keze a leendő kormánynak. Nem fognak nagy költekezésbe kezdeni, mert abból államcsőd lenne. A kiadásokat nem fogják növelni semmiképpen, max átcsoportosítanak, hogy valaki jobban valaki rosszabbul járjon.
2010. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy ne legyen kivételezés mert akkor a cigá..ok tényleg többségbe lennének pár év múlva én 2 gyerekig adnék gyest, gyedet.
2010. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Erre már én is gondoltam. Az szüljön két gyereknél többet, aki segítség, juttatás nélkül is el bírja tartani. Ha magyar, ha cigány.
2010. jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miből?

Az tény,hogy most se azért vették el,mert nem szereti a kismamákat a politikai vezetőség.Hanem mert nincs miből adni.

Persze ha a Fideszesek összedobják a rávalót,nincs ellene kifogásom.

2010. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem , nem, mindenkinek ingyen lakás jár majd , és megduplázzák a béreket, felezi az adókat.

Hát röviden ennyi.

Fidesz-re adtam volna a voksomat még 1 éve, de azóta sok mindenre fény derült.

2010. jan. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!