Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert mondjatok azt hogy a...

Miert mondjatok azt hogy a ciganyok nem dolgoznak, amikor ok epitik az orszagot?

Figyelt kérdés
Komolyan kerdezem. Mielott megkapnam hogy budos cigany elarulom magyar vagyok. A munkambol kifolyolag az orszag nagyobb reszet evente tobbszor bejarom. Epitoiparban csakis ciganyokat lehet latni, magyart ketkezi munkaban alig van. Igen elhiszem hogy az utcakon lattok folyamatosan ciganyokat csoportosan jarkalni, de konyorgom azok boven 20 alatt vannak. A magyar gyerekek 20 alatt milyen aranyban dolgoznak? A legtobb cigany igenis dolgozik. Sokbol vallalkozo lett, ha utananeztek rendesen a dolgoknak. Attol, hogy ok tegyuk fel nem irodai munkasok (minimalberert) hanem ketkezi munkasok nem azt jelenti hogy nem dolgoznak.
2020. jún. 20. 01:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a cigányokat, ez egy általánosítás a rengeteg negatív élmény miatt buszon, szórakozóhelyen, munkában. Mindnél ott lapul a kés és azonnal használja ha vitatkozol. Most persze sokan azt gondolják rasszista vagyok de vannak cigány barátaim, kollégáim akik munkabérből élnek, baromi szorgalmasak. Felnézek rájuk mert tudom hogy amit elértek milyen brutális szembeszélben tették, mennyire nehezen kaptak munkát, senki sem bízott bennük amíg meg nem ismerték, mégsem gyűlöltek senkit soha. Nem rágnak be semmilyen kritikán, nem kívánnak dominálni ha többségben vannak.
2021. ápr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
20 as. Te hol élsz?
2021. ápr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Haburc ***** válasza:
Sajnos sok jót én sem tudok mondani a cigányokról. Van egy két kivétel, akiket gyerek korom óta ismerek, Ők mindannyian dolgoznak. Következő a helyzet. Munkásszállón laktam egy ideig. Ez céges szálló volt. Eleinte nem voltak problémák. Később a Tulaj cigányokkal töltötte fel az üres szobákat. Állandóan balhéztak, törtek zúztak, fenyegetőztek. Szabályosan féltünk. Jeleztem a HR-nek ezeket a problémákat, többször is, mire nagy nehezen a banda problémás emberei ki lettek rakva. Még összevesztem a szálló tulajával is emiatt. A konyhába feltörték a mi szekrényünket is. Szóval nekem elegem lett belőlük. Hála Istennek ki tudtunk költözni párommal albiba, azóta csend és nyugalom van.
2021. ápr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Miért is dolgozanak hogyha a polgármester csak azért is adja a segélyt meg a szocsialt hogy rá tegyek a szavazást . Bolondok lennék ha nem használnák ki mert nem az ok hibájuk hogy segejesek itt mindenki kapja a segélyt csak úgy ni
2021. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!