Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert mondjatok azt hogy a...

Miert mondjatok azt hogy a ciganyok nem dolgoznak, amikor ok epitik az orszagot?

Figyelt kérdés
Komolyan kerdezem. Mielott megkapnam hogy budos cigany elarulom magyar vagyok. A munkambol kifolyolag az orszag nagyobb reszet evente tobbszor bejarom. Epitoiparban csakis ciganyokat lehet latni, magyart ketkezi munkaban alig van. Igen elhiszem hogy az utcakon lattok folyamatosan ciganyokat csoportosan jarkalni, de konyorgom azok boven 20 alatt vannak. A magyar gyerekek 20 alatt milyen aranyban dolgoznak? A legtobb cigany igenis dolgozik. Sokbol vallalkozo lett, ha utananeztek rendesen a dolgoknak. Attol, hogy ok tegyuk fel nem irodai munkasok (minimalberert) hanem ketkezi munkasok nem azt jelenti hogy nem dolgoznak.
2020. jún. 20. 01:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
37%
Miért lenne erény 20 alatt dolgozni? Abban az életkorban ideális esetben képzi magát az ember, kevés ismerősöm van, aki 25 éves kora előtt állt munkába, mert addig tanultak vagy. Mondjuk nem is építkezésen dolgoznak.
2020. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Nem tudok hol eltek, de biztos nem ebben az orszagban. Mekiben nem lattatok még cigany fiatalt dolgozni? Tele van a meki ciganyokkal mindenhol.

Plusz a sok okoskodo utana nezett mar valaha egyaltalan a statisztikanak? A munkanelkulisegi rata a ciganyoknal csak azert magas, mert a nok haztartasbeliek. Mi ezzel a problema? Az o valasztasuk, sok mas orszagban van még ehhez hasonlo helyzet, ahol a nok a haztartast, csaladot valasztjak a munka helyett. Cigany ferfiak nagy resze igenis dolgozik. Nagyon sokat javult a helyzet az elmult evtizedekhez kepest. Az a valaszolo aki azt irta hogy a magyar gyerekek 20 alatt 100%-os aranyban dolgoznak jol erzi magat? Mert ezt gondolom o maga sem hiszi el.

2020. jún. 20. 11:17
 13/24 anonim ***** válasza:
92%
tegnapi tapasztalat. Hónapokkal ezelőtt vettünk egy Budapesti agglomerációban lévő házat, ami erősen felújítandó. Az előző tulaj, aki onnan kihalt rengeteg fémhulladékot halmozott fel. Tegnap meglátta egy 3 fős cigány csapat a sok fémet. Szerették volna felvásárolni. Mondtuk hogy oké, de olyan nevetségesen piti összeget ajánlottak érte, hogy elküldtük őket. Eléggé bedurciztak, ott hőzöngtek, az egyikük még a kávéautomatás poharát is a kertünkben dobta el.
2020. jún. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 mindentudó99 ***** válasza:
95%
Az én melóhelyemen azon a területen ahol én vagyok vagy 30 cigány megfordult az elmúlt másfél évben. És mennyi ragadt meg? Egy se. Kezdöként olyan 230 nettó. Cserében sokszor minimális munka van. De ezt se bírják. Végig ülik a két hét tanfolyamot plusz dolgoznak 3 napot. Aztán leszámol. Vagy kihúzza a 3 hónap próbaidőt aztàn rúgjàk ki mert abból fele táppénz. Még egy percet nem dolgozott de már azt szàmolja mennyit fog keresni. Ja és mind előadja hogy hosszú távra tervez meg akarja tanulni stb stb.
2020. jún. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
18%
Ha a cigányok nem lennének Magyarországon autópálya nem volna se Romániába. Az uram ott dolgozott 40 fokos melegben az úton mek magyar csinálná ezt meg. Nincs munka lehetőség igyekszünk ahogy tudunk mind emberek vagyunk utolsokbol lesznek az ersok és ez meg van írva hiába van még mindened ami a földön van itt is marad csak egy ami örök a mi urunk, legyek áldottak
2021. ápr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Muszáj menni fiatalon dolgozni 16 17 éves korukba aba hagyak az iskolát el kell tartani a családokat észt nem tudják a magyarok mijen 17 évesen külföldön messze a csaladodtol és még csak egy gyerek vagy 17 évesen de muszáj ha el akarsz élni valamit az életbe meg kel érte szenvedni nem. Kel minden cigányt egy kalap alá venni ugyan úgy vanak a magyarokbol is rosszak.
2021. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
48%
Ez ijen sajnos le vagyunk nézve a többi cigányert aki tenleg meg érdemli hogy le legyen nézve de egyesek mindent meg tesznek a csaladjukert hogy legyen mit tenni az asztalra és legyen egy szép házad enis cigány vagyok romaniabol tisztelek minden magyart isten áldjon meg benneteket
2021. ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
58%
Inkább leepitik az országot.Mennyivel többet keresnének a magyarok ha nem kéne segéllyel eltartani őket...
2021. ápr. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Évszázad poénja megvolt.
2021. ápr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szociáldemokrata vagyok, de nagyon nem az látszik, hogy a cigányok dolgoznak. A nagyja betörés a településen, ahol élek azt ők csinálják vagy közük van hozzá! Nem kitaláció! Nem hiszem, hogy a kérdező járt erre fele Borsod, Nógrád, Heves és Szatmár megye környékén. Mert ami itt van az azért elég durva, nem rasszizmus, hanem tapasztalat. Amúgy meg láttam adatokat, de avval nagyon nincs eltartva az ország, amit ők megkeresnek. Maximum a rájuk költött pénz nagyobb részét fedezi.
2021. ápr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!