Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt mondjátok, hogy most...

Azt mondjátok, hogy most síkerül!?

Figyelt kérdés
[link]
2018. dec. 16. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Nem tartom valoszinunek, hogy ebbol puccs lesz vagy lemond a kormany, de legalabb ezek utan tisztaban lesznek vele, hogy kovetkezmeny nelkul nem csinalhatnak semmit(politikusok), es hogy a nep turelme sem veges
2018. dec. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

én nem értem azt amit itt egyes emberek hisznek. Mintha valami Párizshoz hasonló mozgalmak indultak volna.


De az leesett már nektek hogy a legnagyobb tömeg is csak 3000 embert számolt ? ami napról napra csökken (bár érttem az elmúlt hónapok kormányellenes tüntetéseihez képest ez így is rekordszámnak mondható) de az hogy valamit elérjenek vele ahhoz legalább 100 ezres tömegek kellenének.

2018. dec. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

"Ez a tüntetéssorozat még nem a vég, de a vég kezdete."


Valahogy így gondolom. Következő időszakban minden le fog csendesedni, de szerintem itt még nem lesz vége...

2018. dec. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyebkent nem tudom mennyire volt tudatos, hogy most szavaztak meg karacsony elott a torvenyt. Erdekes, hogy igy lehet dobalozni a reszukrol azzal, hogy nekik semmi se szent, es valoszinuleg karacsonykor nem lesznek tuntetesek. "jol" kitalaltak ezt
2018. dec. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!