Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket zavar a Szovjet emlékmű?

Titeket zavar a Szovjet emlékmű?

Figyelt kérdés
Most,miért ilyen zavaró sok ember számára a Szabadság téren elhelyezkedő EMLÉKmű?miért erre pazarolnak energiát és nem fontosabb kérdésekre?
2010. júl. 28. 23:13
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:

Meg azt tudom,hogy a szovjeteknek parancsuk volt arra,hogy nem bombázhatnak házakat,épületeket,szobrokat magyarul épen kellett hagyniuk az országot.

Nem úgy mint pl:Berlint.

2010. júl. 29. 00:05
 12/51 anonim ***** válasza:
72%
És az is parancsba volt adva hogy erőszakoljanak meg mindenkit aki az útjukba kerül.
2010. júl. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
73%
És akkor miért gyújtották fel fél Budapestet ?
2010. júl. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:

ha-ha,most azért bezzeg nem sirsz,hogy a törökök itt ültek évszázadokig!-.-

ez történelem és háborús gyarlóság.

nem védem őket,de azért szerintem,jobb hogy jöttek:)

2010. júl. 29. 00:13
 15/51 anonim ***** válasza:
39%

"És akkor miért gyújtották fel fél Budapestet"


Honnan a fenéből veszed ezt? Itt a németek romboltak ha nem tudnád. Az oroszok kímélték budapestet ha nem tudnád ezért sem bombáztak hanem utcai harcokkal verték ki a németeket ezért az ő veszteségük nagyobb volt.

2010. júl. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:

És tényleg,honnan vetted,hogy felgyújtották FÉL Budapestet?!


Nyomorék kis nacionalista p0ccsnek,meg üzenném,hogy ekkor IQ-val gondolom sokra viszed majd,kedves..-.-

2010. júl. 29. 00:29
 17/51 anonim ***** válasza:
33%

"És az is parancsba volt adva hogy erőszakoljanak meg mindenkit aki az útjukba kerül"


Ez sem igaz! Te nem tudod hogy minden rajnak tagja volt katonalány is? Vajon miért? A németek sokkal kulturálatlanabbak voltak ha nem tudnád. A németek lőtték az ejtőernyővel kiugró orosz és amerikai pilótákat ezt beon magam láttam. Egy ilyen amerikai pilótát mi is elsősegélyben részesítettünk és ő nekem adta a gyöngyháznyelű Smith and Wessonját.

2010. júl. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
48%
Az, hogy a szovjetek 'felszabadítottak' a németek alól, az kb egyik szarból a másikba. Igaz, már nem tomboltak a németek, de jött a kommunizmus azzal minden bajával. Az emlékmű az maradhat, mert nem ideológiai jelkép, csak egy emlék, bár valaki az elsőt látja benne. Ennyi erővel le lehet bontani a háborús emlékműveket, mert az rossz volt, az egri minarettet mert ugye a törökök is megszálltak, a hősök terét mert szélsőjobb...
2010. júl. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
70%

"Ez sem igaz! Te nem tudod hogy minden rajnak tagja volt katonalány is? "

Nonszensz,soha nem hallottam róla, még csak képeken vagy felvételeken se láttam soha.

"A németek lőtték az ejtőernyővel kiugró orosz és amerikai pilótákat ezt beon magam láttam."

Ez a háború.A ruszkik akiket úgy istenítetek pedig többszázezer MAGYAR leányt és nőt erőszakoltak meg, ha pedig ti ezeknek tapsoltok ,akkor egyszerűen antimagyarok vagytok.A ruszkik pedig híresek voltak a barbárságukról,a kegyetlenkedésikről.Úgy gyűlölöm amikor valaki kiemel egy oldalt, aztán kijelenti hogy ők a jók, a másik pedig a megtestesült ördög.

2010. júl. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
75%
Mostanában egyre több a magyarellenes hozzászóló eddig is voltak de nem ilyen sokan.Lehet hogy a moszad ránk szabadította a magyarul tudó zsidókat?Engem mélységesen zavar mert magyar embereket mészároltak le halomra a szovjetek nőket erőszakoltak meg.Inkább egy emlékművet kéne állítani a Kitörés tiszteletére vagy inkább az irredenta emlékművet.
2010. júl. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!