Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi magyarok gyűlőljük a...

Mi magyarok gyűlőljük a transzneműeket?

Figyelt kérdés
Olvastam egy kutatást a nívós 444-en, hogy mi magyarok akkor éreznénk a legrosszabbul magunk, ha egy transznemű vezetné az országot. Valóban ennyire gyűlölködőek vagyunk? [link]
2019. okt. 27. 16:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
29%

"Addig hallgass a neved, vagy viseld a következményeket."


Oh bocsáss meg testvérem a Próféta szólt belőled.

Habony Árpád szokott Kokainozni. Remélem most a Szentlélek boldogsága száll beléd. Az Úr legyen veled.

2019. okt. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
47%
1000 ember tuti reprezentatív képet mutat, főleg, hogy az sem mindegy éppen hol kérdezték ezt az 1000 embert.
2019. okt. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Abody ***** válasza:
70%
Elég csak megnézni az ide küldött válaszokat, még ha nagyon kevesen vannak is akik aktívan a "megverném mindet" gyűlöletben vannak, az a hozzáállás, hogy "tolerálom, de passzívan mindent megteszek azért, hogy ne létezzen" nagyon is messze van az alapvető elfogadástól. A lakosság kb 0,6%-a transznemű közel sem teljesen elfogadó országokban, mint USA, ehhez képest megnézném, hányan ismernek olyan embert itt aki nyíltan fel meri ezt vállalni.
2019. dec. 3. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 kfvipfan5 válasza:
0%

Az túl egyszerű lenne a magyaroknak hogy elfogadjanak minket.

De ha nem is 100% fogadnak el és mentális betegnek állítanak be ezt elfogadom legyen... ÉN személyesen csak csendben szeretném élni az életem...Létezünk ez van... MEG ALAPJÁRATON SZAROK MÁS GYÜLÖLKÖDŐ SZARJÁRA...

2020. aug. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
36%
Nem csak a magyarok,hanem az egészséges mentalitású emberek is
2021. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Ahelyett, hogy megbékélnének a társadalommal meggyűlöltetik magukat a gender ideológiával
2021. márc. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
17%

Mondjuk az ,hogy az emberek többsége nem akarja ,hogy pszichés beteg (igen,a mostaninál is betegebb :D) ember vezesse az országot,az nem jelenti,hogy gyűlölik őket.

Én pl le sem szarom,felőlem mindenki azt csinál amit akar , de ,hogy nem tudnék és nem is akarnék egy ilyen emberre szavazni ,az is biztos. Most őszintén,milyen realitásérzéke van valakinek aki tényként kezeli,hogy ő egy nő ,mert az akar lenni,holott férfinak született és vica versa. Paranoid skizofrénre sem szavaznának az emberek szánt szándékkal,akkor őket is gyűlölik ?

2021. márc. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!