Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi magyarok gyűlőljük a...

Mi magyarok gyűlőljük a transzneműeket?

Figyelt kérdés
Olvastam egy kutatást a nívós 444-en, hogy mi magyarok akkor éreznénk a legrosszabbul magunk, ha egy transznemű vezetné az országot. Valóban ennyire gyűlölködőek vagyunk? [link]
2019. okt. 27. 16:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%
Mi magyarok mindenkit IS gyűlölünk. majdnem írtam, hogy aki nem magyar, de ez nem igaz...azokat is...:D
2019. okt. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
68%
Persze, csak nézz szét ebben az országban. A magyarok mindenkit gyűlölnek. Még saját magukat is.
2019. okt. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
43%
Én nagy liberális vagyok állítólag, de a "transzneműek" túl vannak a toleranciahatáromon. Ilyen egyszerűen nincs. Ez szimpla elmebaj. Persze, felőlem operáltathatja magát akármivé, akkor is visszataszító marad.
2019. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%
Én személy szerint nem gyűlölöm őket, biztos vannak olyanok, akik igen. Hogy miért, azt szerintem ők se tudják megmondani igazából. Talán azért mert legtöbbünk számára nagyon furcsa, szokatlan. Persze ez alapján egy embert se szabadna megítélni.
2019. okt. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
15%
Igen, és büszke vagyok rá!
2019. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
77%
Személy szerint nem foglalkozom velük különösebben , ha meg kéne ítélni azt mondanám kicsit taszítanak. Nem vagyok se bigott se konzervatív, el tudom fogadni, hogyha valaki ilyenek született. Éppen ezért nem gyűlölöm őket, de egy szerintem egészséges mértékben idegenkednek tőlük.
2019. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
15%

Nem,mi a hazaárulókat gyülöljük.

A bzi is lehet rendes meg a zs.és a c. is ,csak hát ritkán.


A 444 meg gyuribá fakenyúz oldala, olvass inkább kurucinfót.

2019. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 mindentudó99 ***** válasza:
31%
Egyet ismertem. Vissza akart élni vele a munkahelyen. Mert hogy meg volt tiltva hogy belekössenek. Nem csinált semmit. Ki is rúgták.
2019. okt. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
16%

A melegek férfiak és nők is elítélik a lányokat és a férfiakat. Egyszerűen undurodnak a heterok láttán. Szerintem túlságosan is liberalisok vagyunk már így is, szóval felesleges az érzékenyítés. Az a gond hogy a többsében lévő emberek már lassan elnyomva érzik magukat, mert olyan mintha az ilyen kisebbségek lennének már többségben. És szerintem igen elég gyalázatos, hogy így a jövőben szó szerint "divat bzi" vezetőink lesznek mert csak így tudnak majd érvényesülni!!!


Szerintem már az is elég, hogy a meleg propaganda ott van az iskolákban. Nem kell még hogy egy egész országot is ők irányítsanak!

2019. okt. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
32%

Érdekes ez a statisztika. Általánosan (romákat kivéve) az EU-s átlaghoz képest kevésbé vagyunk elítélőek.

Viszont a legmagasabb politikai poszt betöltőjére minden téren válógatósabbak vagyunk. Ami vicces tekintve, hogy technikailag a miniszterelnöknek nincs önálló hatalma (a parlament többségében lévő pártnak van).

2019. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!