Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi magyarok gyűlőljük a...

Mi magyarok gyűlőljük a transzneműeket?

Figyelt kérdés
Olvastam egy kutatást a nívós 444-en, hogy mi magyarok akkor éreznénk a legrosszabbul magunk, ha egy transznemű vezetné az országot. Valóban ennyire gyűlölködőek vagyunk? [link]
2019. okt. 27. 16:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
63%

Egyrészt én rohadt toleráns vagyok, teljesen okénak tartom a melegeket, kisebbségeket, zsidókat, senkivel nincs bajom, de transzneműek kivétel, azt én is elmebajnak gondolom, amit orvosnak kéne kezelnie.

Viszont az átlag magyar tényleg mindenkit gyűlöl, még saját magát is, nem véletlenül ennyire népszerű a Fidesz, akik a gyűlöletkeltésben, rágalmazásban, egymás ellen uszításban világbajnokok. Ennek a jelenségnek is a csúcsa azok az 50-es IQ-jú kirakatmagyarok, akik nem csak hogy az egész világon mindenkit utálnak aki nem hungarista, bőrdzsekis, szeges bakancsos, kopasz, Trianonon sipákoló "nagymagyar", de még azt is ők szabják meg ki a magyar ("aki az ellenzékre szavaz az nem magyar"). Szóval igen lehet mondani hogy mi magyarok gyűlölünk mindenkit IS.

2019. okt. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
20%

9

Mi van? Hol van a "melegpropaganda" az iskolában? Remélem, nem igaz.


Kérdező, vagy mi:


Hülyének nézel bennünket, hogy NÍVÓSnak írod a 444-et? Azt a propaganda-uszító szemetet, ahonnan a Novák Benjámin Mo. rágalmazó cikkeket küldözget a New York Timesnak?


Mi magyarok, nem gyűlöljük a beteg embereket, meg van nekik a maguk keresztje. Vezetőnek pedig lelki beteg ember nem alkalmas, hiszen saját magának is segítsége van szüksége.

2019. okt. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
59%

A magyar kulturhának ez az esszenciája:

[link]

2019. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
36%

"Szerintem túlságosan is liberalisok vagyunk már így is"


Az biztos. Ti aztán főleg.

[link]

2019. okt. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
62%
#12 megint egy téveszmés, aki azt hiszi hogy a tolvaj, hazug fideszes haveri kör az = Magyarország...
2019. okt. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
77%

"Mi magyarok gyűlőljük a transzneműeket?"


Megint egy félagysejtű aki az országgal azonosítja azt a 20-30 üvöltő barmot a kocsmaasztalon.


Ez ugyan az a színvonal amikor az orsós veri a nyálát "Magyarországot" bírálja az EU.

Az orsós rezsimet bírálta az országot soha de aki olyan beképzelt 50% alatti támogatottsággal az országnak képzeli magát.....


Ki kéne nyitni az OPNI-t

2019. okt. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
69%

"Mi magyarok gyűlőljük a transzneműeket?"

Nem tudom, hogy "TI" magyarok miért és kit utáltok, semmi közöm hozzátok. A többiek nevében meg ne beszélj, mert általánosságban a magyarok nem utálnak senkit. Max az ilyen hülyeségeket amiket leírtál, de az meg nem személy, csak egy hülye szöveg.

2019. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
25%

"általánosságban a magyarok nem utálnak senkit"


Szerintem mi nem ugyanabban az országban élünk.

2019. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
69%

Ezt az országot úgy tönkre tették a Narancs haverok hogy már igazából tök mindegy hogy azt ki "vezeti" 2 prosti meg egy kokainozás között. (KHHHM Borkai.) Mer már kb jövője sincs.


Nézd meg az előre mutató statokat, gazdaság, népesedés, munkaerő....de legalább tombol a "Kereszténység".

Milyen igaz Jézus is drótkerítéseket húzott fel és lopott.

2019. okt. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

19

Összetéveszted -vagy mást csinálsz- Borkait a kispesti MSZP-s kokainossal.

Borkai egyelőre csak gusztustalan házasságtöréssel vádolható. Bár az is untig elég.

Ha van valami kábszeres bizonyítékod a Borkai ellen, irány a ballib média!


Addig hallgass a neved, vagy viseld a következményeket.

2019. okt. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!