Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jellemeznéd nekem EGY szóval...

Jellemeznéd nekem EGY szóval Magyarországot?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 14:08
 81/94 anonim ***** válasza:
73%
Abszurdisztán
2010. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/94 anonim ***** válasza:
100%
Otthon
2010. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/94 anonim ***** válasza:
93%
tönkretett
2010. júl. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/94 anonim ***** válasza:
24%
Tré!
2010. júl. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/94 anonim ***** válasza:
86%
HAZÁM!!!
2010. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/94 anonim ***** válasza:
35%

Bocs, de kinyílt a bicska.

Szerbiainak.

Nincs azzal gond, hogy szereted kis hazánkat, sőt örömteli, hogy vannak még néhányan, akiket örömmel és büszkeséggel tölt el, hogy ki tudják használni a magyar adta lehetőségeket.


De miért ítélsz el te egy magyar tanárt?

Aki téged is tanít, mert ide jársz tanulni nem?

Éhbérért tanít téged, azért, hogy te majd egy okos gyerek legyél.

És ne ítéld el ennek a magyar tanárnak a gyerekét se, és ne írogasd, hogy te mennyire sajnálod, hogy szar az élete, és ne rá hárítsd a felelősséget, amiért a tanárok itt annyit keresnek, hogy fel is fordulhatnának és engedd meg neki, hogy véleményét nyilvánítsa hazájáról, "akinek" köszönhetően ő és én, és megannyi ember nyomorog. Miért kicsinyíted le az ő problémáját?


A leírtakból kitűnik te nem szenvedsz itt, jó dolgod van, idejársz tanulni és hálás vagy hazánknak. Légy az!


De te talán nem tapasztalod meg azt, amit itt a magyar emberek nagy része átél, vegyük a tanárnőt, aki a végtelenségig ki van használva, és nem hogy megbecsülnék őt, még egyesek olyat írogatnak, hogy sajnálják, hogy szar az életük. Én meg azt sajnálom, hogy egy tanárnak szar kell legyen az élete hazánkban.


Cseréljetek már helyet!


A helyes az lenne, ha megbecsülnék a tanárokat és az égig magasztalnák azért, amiért tanítja és átadja a tudását a jövő nemzedékének.


Na akkor én is büszke lennék Magyarországra.

2010. júl. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/94 anonim ***** válasza:

Azért ne lovagoljunk már ezen a tanár példán.


Magyarországon egy jó tanár 50 éves korára egy nyelvvizsgával már igen is elég jó pénzt kap.

Ha ez nem így van, akkor ott bizony a tanár a hibás. Valószínűleg csapnivalóan dolgozik, és ezért nem volt képes bebetonozni a helyét, és kivívni magának a tiszteletet a gyerekek között.


Egyébként ezeket nem a vajdasági egyetemista írta, hanem én, egy magyarországi középiskolai tanár. Aki megvan elégedve a sorsával.

2010. júl. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/94 anonim ***** válasza:
41%

Tisztelt Tanárnő / Tanár úr!

Akkor legyen kedves megmondani a Pedagógusok Szakszervezetének, hogy ne küzdjenek a tanárok béremeléséért, mert ha hiszek Önnek, akkor nincs szükség béremelésre, mert a tanárok elégedettek a fizetésükkel.


egy tanuló

2010. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/94 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül, hogy tisztességesen meg tudok élni a fizetésemből, nem jelenti azt, hogy többel ne tudnék mit kezdeni. :)
2010. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/94 anonim ***** válasza:
Igen. Sajnos ezzel mindnyájan így vagyunk :)
2010. júl. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!