Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jellemeznéd nekem EGY szóval...

Jellemeznéd nekem EGY szóval Magyarországot?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 14:08
 51/94 anonim ***** válasza:
100%

széthúzottság

(de akkor is: HAZA)

2010. júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 anonim ***** válasza:
61%

Megóv, megbecsül és tisztel?

Majd megtudod, ha jól lezárt lakásodba is betörnek és kirabolnak a rendőrség meg tojik rá, ha majd éhbérért kell dolgoznod diplomával, és ha ezért még ki is nevetnek azok, akik a lábuk lógatásáért milliókat vesznek fel...

2010. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 anonim ***** válasza:
60%
igazán jól lezárt lakásba nem törnek be, azt meg, hogy a beképzelt, erkölcstelen milliomos mit gondol rólam, nagyon nem érdekel. az ő szavukra adok utoljára!
2010. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 anonim ***** válasza:
25%
20:04 - Naiv vagy...
2010. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 A kérdező kommentje:

ma 20:04!

20:11 nek igaza van, ugyanis ő ad neked enni, még ha dolgozol is, és ő értékeli a te munkádat, meg a miéknet!

2010. júl. 18. 20:13
 56/94 anonim ***** válasza:
74%

Most komolyan mondom, én érzem magam kellemetlenül, mert nem naivitásból, pusztán bizalomból szeretem a hazámat. Én voltam aki a büszke szót odabiggyesztette az elejére, és aki azt írta, hogy a szar emberek miatt szar az ország. Jól gondoltam.

Merem én itt szeretni az anyaországomat?? Provokatív, pesszimista, pénzsóvár emberek vagytok. Menjetek is ki külfödre! Ott biztos jobban megbecsülik a bevándorlókat, mint itt az állampolgárokat. Tudjátok határontúli vagyok. Élnétek Szerbiában egy kicsit... sírva könyörögnétek haza magatokat!

Emberek, becsüljétek már meg ami adatott!!

2010. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 anonim ***** válasza:
37%

20:53 - Kintről könnyen beszélsz, mert nem vagy benne. Ez nem pesszimizmus, amiket leírtam, azok engem sajnos érintenek. Anyukám diplomás tanítónőként az utcára kerülne, ha egyedül lenne, a gyerekek lehülyézik, önmagukban kárt tevéssel fenyegetik, ha egy rossz jegyet mer adni, és ha ő fegyelmezni próbál, kiteszik az állásából, most is átrakták egy másik státuszba, amivel kevesebb lesz a jövedelme, csak mert egy protekciós gyereket fegyelmezni mert, aki a többi társára veszélyes... Kintről könnyen beszélsz, nem érint, költözz ide, és próbálj tisztességesen megélni. Ja és persze loptak is már meg, a rendőrséget nem érdekelte, mert mi nem tartozunk a celeb felső tízezerbe... Kit érdekel, hogy anyukám a fizetését visszaviszi a suliba, hogy a gyerek a tanártól várja el, hogy kifizesse az osztálykirándulást, az osztálypénzt, a média az iskolát hurcolja meg, ha ezt tanév végén közölni meri a gyerekkel, hogy rendezzék a tartozást.

Költözz ide, próbáld ki, akkor majd beszélhetsz, kintről csönd!

2010. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 anonim ***** válasza:
78%
4. éve vagyok Szegeden egyetemista, és mivel nekünk így könnyebb, nyáron is itt lakok albérletben, ez eddig így volt minden nyáron. havonta járok haza. ne a hazádat, hanem mittudomén a kormányt okold azért, ami veletek történik.
2010. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 anonim ***** válasza:
78%
22:33 - Sajnos ők is a hazám része, és én nem rájuk szavaztam... A hazám nem csak földrajzi egység, hanem sok szemét ember és sok gyáva kukac és kevés tenni akaró ember összessége, ha rászólok egy szemetelőre, még fel van háborodva, hogy mi közöm hozzá... Ne haragudj, erre a hazára legyek büszke? Őseink forognak a sírjaikban, ők nem ezért harcoltak, hogy tönkretegyék a hülyék.
2010. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 anonim ***** válasza:
71%
Ha az emberek képesek lennének tömegesen összefogni a jó célok érdekében, és amíg nem néhány kis csoportosulásból áll a tenni akarás, akikre persze rányomják, hogy hülyék meg szélsőségesek, ha tényleg lenne valami változás jó irányba, akkor lenne mire büszkének lenni. Magyarországon születtem, ez egy állapot, sok a széthúzás, ember ember ellensége, ez elszomorít, de büszke az nem vagyok.
2010. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!