Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólnátok hozzá, ha az...

Mit szólnátok hozzá, ha az Európai Unió szétesne?

Figyelt kérdés
Én nem bánnám, sőt még örülnék is neki.
2010. jún. 27. 19:57
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
Nem hinném, hogy a problémáinkra megoldás lenne az EU-ból való kilépés (nem vagyok EU párti sem). De hogy az eredeti kérdésre is reagáljak valamit: úgy fest, h nem állunk nagyon messze tőle.
2012. febr. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Én is azon a véleményen vagyok hogy lehet jobb lenne kilépni. Többet hordanak ki az országból mint amennyit kapunk.


Mire megyünk a sok segéllyel és a mentőcsomaggal, ha az EU teljesen abszurd dolgokat szab meg nekünk. Hál' istennek nekünk van saját földünk ahol megtermeljük magunknak az élelmiszer nagy részét, tehát boltba nem nagyon veszünk zöldségeket és gyümölcsöket, de azon én is hasra tudok vágódni amikor látom valami terméken hogy valamelyik külföldi országból származik.

2012. febr. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Pezsgőt bontanék. Vesszen az EU!
2012. febr. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

"Nem értek hozzá teljesen, de egy csomó segélyt kaptunk az Eu-tól, mikor nélkülük már államcsődbe jutottunk volna mi is"


Rosszul kezdted a mondatot, te nemhogy nem teljesen nem értesz hozzá, hanem azt sem tudod hol vagy.

2012. febr. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

"Akkor ennyi erővel a többi eurós ország nem okos? Jaj ne már. Most Magyarországot ne Angliához meg Svédországhoz hasonlítsátok már. Fényévekkel le vagyunk maradva tőlük."


Csak te norbeszkám! Csak te!

2012. febr. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
50%

"nagyon zavar hogy a jó válaszok nagy része 10% körül van értékelve.. "


Akkor azok mitől jó válaszok? Attól hogy te azt mondtad?

2012. febr. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

"Ha normális hazafias kormányunk lenne, nem kéne segély, mert az ami most elissza az állam pénzét: Az bitófáravaló gazemberek, "


Bitófára a "hazafiakat", akik lengetik a magyar zászlót és a pusztulásba kormányozzák (kormányoznák) az országot a nemzet érdekére hivatkozva (fidesz, jobbik, mszp, lmp, munkáspárt, kisgazdák, miép, egyéb). Ha a nemzet és a kenyér között kéne választanom, a kenyeret választanám. A magyar kormányt Dunába, kenyeret a kormányba! :DDD

2012. márc. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Természetesen örvendenék.
2012. ápr. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Valaki0702 ***** válasza:
Árpád sávos zászlóval éljenezve futkosnék a városban!! :)
2012. ápr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!