Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólnátok hozzá, ha az...

Mit szólnátok hozzá, ha az Európai Unió szétesne?

Figyelt kérdés
Én nem bánnám, sőt még örülnék is neki.
2010. jún. 27. 19:57
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem norbi88-nak van igaza.


Az emberek szeretik az összeesküvés elméleteket, intrikákat.

De hogy neadj' Isten összefogjanak, toleránsabbak legyenek egymással, hogy együtt, közösen létrehozzanak valami olyasmit, amire külön-külön nem lennének képesek- ez nem megy.

2010. jún. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek az első 4-5 válaszolóval. Nekem nagyon nincs ínyemre, hogy Brüsszelből mondja meg egy-két öltönyös emberke, hogy a kertemben termesztett uborka görbe vagy egyenes legyen...
2010. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
15%
Az Európai egység már a háborúk előtti évszázadokban is nagy ötlet volt, de 1945 után azért kezdték el komolyan meggondolni, mert túl nagy volt a szovjet nyomás. Ha nem lett volna, akkor a Szovjetunió most kb a tengerig lenne kiterjedve és nem is kellene Oroszországnak nevezni.
2010. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
71%
Hát már nem sok minden tartja össze.
2010. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
24%

"Nem értek hozzá teljesen,"


(eddig egyet értek a hozzászólással, a többit már nem is kellett volna leírni)


"de egy csomó segélyt kaptunk az Eu-tól, mikor nélkülük már államcsődbe jutottunk volna mi is. Mindenféle alapokat meg segélyeket hoztak létre az olyan tagok megsegítésére mint mi vagyunk. Szóval szerintem örülnünk kellene, hogy tagjai vagyunk.

"

2010. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
21:28!Ha te tudnád,hogy az "ARANYVONAT"hova ment,a mi kis hazánkból,........................De esetleg írdd be a google-ba,és talán többet megtudsz!
2010. jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem nem tenne jot ha szetesne az Unio. Persze az is jolenne,ha hagyna a kis orszagokat a maguk modjan ervenyesulni es elni. Euro szerentem nem kell nekunk azok is banjak akiknek van. Jolenne ha az OROSZOK messze elkerulnenek bennunket mert a 45 ev eleg volt. Az En velemenyem sokkal inkabb az egyutt es ne egymas ellen. Egyetertek azzal a valaszadoval aki azt irja ne lepjenek be az eletunkbe annyira,hogy meg azt is meghatarozza mikor milyen uborka teremjen a sajat kertembe egyenes-gorbe- kicsi vagy nagy. NA EZ NEM KELL!!! Emlekeztek mennyi almafank szollotokenk gyarunk volt??? NEMTUDOD HOVA LETTEK??? Nekem van tippem EU.
2010. júl. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
57%

Na és mi volna,ha szétesne?

Talán lenne némi sanszunk ismét a NEMZETI ÖNRENDELKEZÉSRE.És ne kezdjen most senki "büdös jobbikos"-ozni,mert semmi közöm hozzájuk.Mert azt gondolom itt vitának helye nem lehet,a nemzeti önrendelkezés ugyanazt kell,hogy jelentse az összes embernek pártállástól függetlenül.

És ne jöjjön itt senki azzal,hogy milyen óriási segélyeket kaptunk az EU-tól,miközben az EU a gazdasági egységesítési program keretei között megszabja, a termelhető mezőgazdasági termékek mennyiségét!Arról nem is beszélnék már,hogy támogatást nyújt a kultur növények kivágására.És ez csak egy a rengeteg korlátozásból. Szóval ez a nagy segítség? Lássunk már kicsit túl az orrunknál.Önként léptünk be egy olyan társaságba amely az amúgysem kis bajban lévő országunk egyetlen húzó ágazatára rakott béklyót.

2010. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
55%

én is írok egyet

nagyon zavar hogy a jó válaszok nagy része 10% körül van értékelve..

nem azért van az eu hogy rossz legyen, annak mi értelme is lenne? :D mint már mondták oroszország és kína ellen van :D de nagyjából tényleg, egy 10 milliós magyarország semmi lenne a 2 országnak, az 1,3 milliárdos kínának, vagy a 140 milliós oroszországnak

inkább örülnétek neki, és mégegyszer mire lenne jó nekik elrontani magyarországot? :D

2011. dec. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen elegem van az EU-ból. Addig, amíg tönkretették, eladósították az országot nem tettek a vezetés ellen semmit. Most, hogy az országot valahogy talpra próbálják állítani, mindenhol igyekszenek tönkretenni.

Az EU kezd úgy kinézni, mint egy diktatúra. Nem vagyok jobbikos, de igazán elkezdhetnék már gyűjteni az aláírásokat az EU-ból való kilépés miatt. Én támogatnám. Kellene egy új közép európai únió, a visegrádi négyek, Románia, Horvátország, Szerbia. Egy olyan szervezet, amelyet a nemzeti érdekek kölcsönös tiszteletbentartása ural, nem a multinacionális érdekek nemzetek feletti érvényesítése!

2012. febr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!