Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólnátok hozzá, ha az...

Mit szólnátok hozzá, ha az Európai Unió szétesne?

Figyelt kérdés
Én nem bánnám, sőt még örülnék is neki.
2010. jún. 27. 19:57
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
78%

Én is örülnék.


Utána már csak az lenne nagyobb örömünnep, ha az USA és Oroszország is szétesne.

2010. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
97%
Ideje lenne már...
2010. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
97%
Hát kétségbe én sem esnék. Szerintem jobban boldogulnánk nélküle, mint vele.
2010. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
97%
Egyetértek az eddigi válaszokkal!!
2010. jún. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
97%
Hát nagyon nagy az esély arra, hogy előbb-utóbb bekövetkezik. Ha lehet, inkább előbb.
2010. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
70%

Ha a mai formájában megszűnne, azt én sem bánnám. De egy egész Európát összefogó nemzetek feletti konföderációra/föderációra mindenképp szükségünk van, ha nem akarunk megint olyan sorsra jutni, mint Kelet-Közép-Európa a II. világháború után.

Ha az EU szétesne és nem jönne semmi helyette, akkor rövid időn belül a mi térségünk orosz "gyarmat" lenne, Nyugat-Európa pedig vagy olyan amerikai hídfőállás, mint ma Izrael, vagy az is orosz vazallus térség.

Az jobb lenne?


Az ötödik lovas

2010. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
43%
Nem értek hozzá teljesen, de egy csomó segélyt kaptunk az Eu-tól, mikor nélkülük már államcsődbe jutottunk volna mi is. Mindenféle alapokat meg segélyeket hoztak létre az olyan tagok megsegítésére mint mi vagyunk. Szóval szerintem örülnünk kellene, hogy tagjai vagyunk.
2010. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
67%

"Nem értek hozzá teljesen, de egy csomó segélyt kaptunk az Eu-tól, mikor nélkülük már államcsődbe jutottunk volna mi is. Mindenféle alapokat meg segélyeket hoztak létre az olyan tagok megsegítésére mint mi vagyunk. Szóval szerintem örülnünk kellene, hogy tagjai vagyunk."



Ha normális hazafias kormányunk lenne, nem kéne segély, mert az ami most elissza az állam pénzét: Az bitófáravaló gazemberek, ki lennének végezve, nem a börtönben vagy a villájukban dőzsölnének az állami pénzből.

2010. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
37%
Jól van na, nem is mondtam, hogy az állam jól csinálja a dolgát, azt elég hosszan ki tudnám fejteni, hogy én mint közember mit tennék másként, de ha a tényeket nézzük, szerencsénk van, hogy kisegített minket az EU.
2010. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
46%

Rossz olvasni a kommenteket... Ennyire tudatlanok vagytok, vagy ennyire elvakított titeket a jobboldal eu ellenes propagandája?


Az EU-t azért hozták létre, hogy versenybe tudjunk maradni a nagyhatalmak mellett. Amerika is több kis pic.afaxnyi államból állt, ezért egyesültek, hogy versenyképesebbek maradhassanak. Sok kis állam mind a feje után teljesen széthúzná az országot, és azt vennék észre, hogy az oroszok, vagy a kínaik befoglalták a földjeiket. EU-nál is ez a helyzet. Fél Amerikától, Oroszoktól, Kínaiktól, még ha nem is mondja ki ezeket, de egyértelmű. És csak úgy tudja ez a kontinens megúszni azt, hogy kiejtsék a nagyhatalmak a piacról, hogy ha itt is összefognak a kis országok, és együtt próbálunk meg előre haladni.

De persze mindenki mást lát bele az EU-ba, Van aki szerint csak zsidó megszállás meg hogy az egész EU a magyarok pénzére hajt... Hát hogyne

2010. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!