Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok Juncker azon...

Mit szóltok Juncker azon döntéséhez, melyben az óra átállítást el kívánja törölni?

Figyelt kérdés
2018. szept. 1. 20:22
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

*6

Remélem, a fröcsögésen kívül mást is tudsz majd produkálni ;)

2018. szept. 1. 20:41
 12/26 A kérdező kommentje:
Nos, úgy látom, a válaszolók többségének nem lenne ellenére az állítgatások megszüntetése :)
2018. szept. 1. 20:43
 13/26 anonim ***** válasza:
0%

Én, nyári időszámitásban, mindig félálomba vezetek.

22-ig világos, igy éjfél, mire ágyba kerülök és fél háromkor ébresztő. Imádkoznák ha tudnák, hogy ne csináljak balesetet, vagy legalább ha csinálok, ne haljon meg senki.

2018. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
79%

#2

igazad van, ellenben nyáron már fél négykor világos lenne hajnalban ha a téli időszámítás marad.

Sokkal megterhelőbb a szervezet számára ha pihenni próbál amikor már világos van, mint ha sötétben kell felkelnie, de ki tudta aludni magát.

2018. szept. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
79%

#7

Sokkal rosszabb, hogy most a téli időszámítás alatt reggel is sötét van télen amikor iskolába viszem a gyerekeimet és dolgozni megyek és már akkor is sötét van, amikor hazafelé megyünk.

2018. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
91%
hat igen, ez a teli egy gane, plane, ha ejszakas vagyok. este sotetbe megyek, reggel sotetbe jovok, napot latok kb 2 orat jo esetben.
2018. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

Egyetértek.

Viszont sokkal jobb lenne kiegyenesíteni a Föld tengelyét! Azonnal megszűnnének az évszakok, és egész évben egyenlő hosszú lenne minden nap. Kár, hogy kivitelezhetetlen a dolog.

2018. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

*17

Inkább szerencsés. Jobb, ha az ember nem piszkálhat bele mindenbe, pláne a természetben.

2018. szept. 1. 22:16
 19/26 anonim ***** válasza:
Nem lenne jobb kiegyenesíteni. Egyszer már kiegyenesítették az inkák, láthatod is mi lett belőle.
2018. szept. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
79%
Én támogatom az ötletet, szerintem már rég ideje volt. Szerencsére így gondolta 3,7 millió európai is rajtam kívül. Nálunk a családban szinte mindenkit megvisel az óraállítás, napokra felborul a bioritmusunk. Télen pedig kifejezetten zavart, hogy már délután 4-kor sötét volt.
2018. szept. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!