Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményed erről az...

Mi a véleményed erről az elszólásról/kijelentésről?

Figyelt kérdés

"Ninety-nine per cent of what we know [about Auschwitz] we do not actually have the physical evidence to prove."


Toronto, Canada, December 27, 2009


Robert Jan Van Pelt, a "holokauszt" „kutatásának” egyik nagy „tekintélye”, vezető állású holopap szájából hangzott el a fenti beismerés, amint az a Toronto Star című lap 2009. december 27-i számában olvasható.


2010. jún. 13. 20:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
52%
Az ilyen csökkent képességűek mint a Kérdező tagadják a Holdraszállást is, vagy az Észak-Koreai elnyomást. Ennyi a véleményem a témáról.
2010. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Ez a válasz 65%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:14


köszönöm a cikket, elolvastam az adott részt, és emiatt nem tudod félremagyarázni, ugyanis:


By allowing nature to take over the site, do we run the risk of allowing humanity to forget what happened and set the stage for future questioning of the Holocaust?


Ninety-nine per cent of what we know we do not actually have the physical evidence to prove . . . it has become part of our inherited knowledge.


a holokauszt nem 2000 éve történt hanem 60, és ha már most nem állnak rendelkezésre bizonyítékok, (eddig se álltak) akkor mi alapján kéne nekünk elhinni?


a kérdés arról szól, hogy azzal, hogy átengedjük a terepet a természetnek nem e kérdőjelezheti e meg az utókor, hogy mi történt.(bizonyítékok híján)


ÉS


erre mondta azt a történész amit már leírtam egyszer, hogy 99%át igazából nem tudják bizonyítani, úgyhogy igenis jogos az (about auswitz) hiszen a holokausztról beszélt, felölelve birkenaut és auswitzot. úgyhogy üzenem az összes khm nek aki itt engem szerencsétlenez, hogy tanuljatok inkább egy kis angolt...

2010. jún. 13. 22:14
 13/31 A kérdező kommentje:
a fordításod amúgy minden volt, csak nem korrekt
2010. jún. 13. 22:16
 14/31 anonim ***** válasza:
55%

gratulálok, vagy még most se voltál képes végigolvasni a cikket, vagy ennyire kétségbeesetten próbláod még mindig csúsztatni az abban leírtakat.

Ugynazt csináltad, amit az előbb is, és amit leírtam, szépen kivágtad a válasza legelső mondatát, hogy aztán a kedved szerint magyarázhasd.

Vajon miért is nem másoltad be a következő mondatot is, na vajon?


Rakjuk csak be az egész idevonatkozó részt, a teljse válasszal:

"By allowing nature to take over the site, do we run the risk of allowing humanity to forget what happened and set the stage for future questioning of the Holocaust?


Ninety-nine per cent of what we know we do not actually have the physical evidence to prove . . . it has become part of our inherited knowledge.


I don't think that the Holocaust is an exceptional case in that sense. We in the future – remembering the Holocaust – will operate in the same way that we remember most things from the past. We will know about it from literature and eyewitness testimony. . . . We are very successful in remembering the past in that manner. That's how we know that Cesar was killed on the Ides of March. To put the holocaust in some separate category and to demand that it be there – to demand that we have more material evidence – is actually us somehow giving in to the Holocaust deniers by providing some sort of special evidence. "


Hazudozz már az egész szöveg alapján,

2010. jún. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
én hazudozok? AMIKOR az van leírva amit az előző kommentenbe írtam, és aztán még leír egy gondolatot, hogy sok mindent feljegyzésekből tudunk? a helyzet az, hogy itt az ÉS en van a hangsúly, a HOLOKAUSZTRÓL beszélt, arra kapta a kérdést és arra válaszolt. és egy PÉLDA erejéig tért ki cézárra.
2010. jún. 13. 22:40
 16/31 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, egy erős angol+szövegértés tanfolyamot megpróbálok majd keresni neked, úgy látom, nem ártana.
2010. jún. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, szerintem ne járasd le magad mégjobban, én is elolvastam a cikket, és teljes mértékbe igaza van az előző válaszolónak, és egyúttal köszönöm a válaszolónak aki a linket adta, mert erre a kérdésre nem tudtam mit nagyon felhozni ellenérvként, mert nem ismertem az egész szöveget. De most már tudok én is ezzel érvelni, ha megint valami csököttagyú ezzel a mondattal hozakodik elő. Egyszerűen nem lehet belekötni.
2010. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
2010. jún. 13. 23:05
 19/31 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, belinkeltél egy kurucinfo-s oldalt, ami szintén nem közli le a teljes cikket, csak kiragad egy darabot, meg hozzátesz egykét alaptalan és hamis kiegészítést. Szerintem sokkel kevésbé meggyőző, mint az eredeti cikk, persze ha tudsz angolul, meg tudsz szöveget értelmezni. Az lesőn tudunk segíteni, bár az egyik válaszoló elég sikeresen lefordította a nyilatkozat mondanivalóját.
2010. jún. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

A nyilatkozó holoiparos azzal próbálta meg tompítani kijelentésének élét, hogy megjegyezte: számos más történelmi esemény is van, amelyről hasonlóképpen nincsenek fennmaradt „bizonyítékok”, csupán „irodalom és szemtanúk beszámolói” léteznek... Nos, ez is csak részben igaz, hiszen az igazi történetíró elsősorban az írásos dokumentumok alapján dolgozik (írásos dokumentumok a holokamuval kapcsolatban nincsenek), no és persze a régészek tárgyi emlékei is fontosak (a holokamunak tárgyi emlékei sincsenek, nem is lehetnek).


ajánlom figyelmetekbe, jah és ha már ennyire pontos akarsz lenni, miért nem linkeled az előtte lévő fél oldalt amiben auswitzról és birkenauról beszélgetnek??

2010. jún. 13. 23:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!