Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kijelentésről?

Figyelt kérdés

"Mi a baloldalban és a szocializmusban látjuk a megoldást, mert az a rendszer kedvez számunkra, és biztosíthat számunkra jobb életkörülményeket."


ezt nem én mondtam, én kikérem ezt magamnak, mint "baloldali"


2011. jan. 26. 05:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki abban látja.
2011. jan. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt mire értetted? a szocializmusra?
2011. jan. 26. 05:56
 3/7 anonim ***** válasza:
7%
Azt a kérdést, amiben ez szerepel én írtam. Arra akartam utalni ezzel, hogy mi azt szeretnénk, ha az állam közvetlenül gondoskodna rólunk, nempedig újgazdag kiskirályokat (a főnökeinket) látna el mindenféle jutalommal, hogy majd ők, kisistenként osszák szét köztünk azt a mennyiségű pénzt fizetés formájában, amit szerintük megérdemlünk. (És persze az, hogy szerintük mennyit érdemlünk meg, az attól függ, hogy előző éjjel sikerült-e dugnia az asszonnyal, és ezért jó napja van-e, vagy egész nap dühöng, mert kiderült, hogy meleg a fia stb...)
2011. jan. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
Ja és az értelmiségiek hiába jönne a fennkölt, sznob dumájukkal, akkor is mi, also-középosztály leszünk a többségben, és majd ha "fő már a katlan" akkor "az ostor majd csattan" és rendezünk egy bolsevik forradalmat.
2011. jan. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ritkán szoktam ilyet írni, de:

elmebeteg kommunista vagy!

2011. jan. 26. 08:55
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem létezik szocializmus.

Tudtok mondani magyar szoci politikust?-aki nem a kapitalizmusból lett gazdag?

Ezzel a nem létező eszmével vezetnek meg titeket...

2011. jan. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

"Tudtok mondani magyar szoci politikust?-aki nem a kapitalizmusból lett gazdag?"


Thürmer Gyula

2011. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!