Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valóban ilyen rémisztő Európa...

Valóban ilyen rémisztő Európa jövője?

Figyelt kérdés
Ma egész nap az ezzel foglalkozó kérdéseket olvastam itt Gyakorin és totál depressziós lettem.. Iszlamizálódás, mindennapos terror, az őslakosok elnyomása, kiirtása, és hogy mindez pár évtizeden belül. Tudom nehéz bármit megjósolni, de az előrejelzések és a józan ész alapján tényleg így lesz? Ha igen, kb mennyi időnk van hátra a “normális” életből? És én még pont a múltnap állapítottam meg, hogy végre elmaradoznak a terrortámadások, talán lassan lecseng ez is...
2018. jan. 20. 21:33
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
2018. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
45%

[link]


Egyes német városok több negyedében sem találni már németet, Franciaország pedig lassan kalifátussá válik az izraeli műsor szerint.

2018. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
45%
2018. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
45%

A főként pakisztáni férfiakból álló hálózat legalább húsz éve követi el a gyerekek elleni erőszakos bűncselekményeket, a yorkshire-i Rotherham városában


Az áldozatok száma több mint ezerötszáz, és ez a szám még nőhet.


[link]

2018. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
45%

Az egyik elkövetőről őrizetbe vétele után nem sokkal kiderült, ideiglenes tartózkodási engedélye lejárt, ennek ellenére nem toloncolták ki Olaszország területéről.


[link]

2018. febr. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
45%

A görög áldozatát kirabolta, majd egy szikláról lelökte. A diáklány túlélte a 10 méteres zuhanást, a migráns azonban nem értette, hogy miért vették őrizetbe. Később egy rendőr azt mesélte, hogy Hussein K. azzal próbált védekezni, hogy ez csak egy nő volt...


[link]

2018. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
45%

Aggasztónak találja, hogy a párhuzamos társadalmak léte miatt Dánia nem tud egységesen fejlődni.

Már olyan részei is vannak az országnak, amiket nem lehet felismerni, mert olyan szinten gettósodtak.

Az elmúlt 20 évben összesen hat gettósodás elleni projektet dolgoztak ki, de a miniszterelnök most elismerte, hogy egyik sem működött a gyakorlatban.


Az integráció tehát kudarcot vallott.


[link]

2018. márc. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
45%

A bevándorlás következtében a különféle erőszakos bűncselekmények száma drasztikusan megugrott Franciaországban, a becslések szerint napi 777 erőszakos támadást követnek el országszerte.


Nem véletlen, hogy a francia fővárosba vágyó turisták és az ott élők már egy olyan alkalmazást is letölthetnek, mely a no-go zónákat és a bejelentett bűncselekményeket mutatja a térképen, hogy ezáltal a felhasználó elkerülhesse a problémás területeket – írja a Breitbart.


[link]

2018. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
32%

A magát menekültnek hazudó gyilkos arról beszélt a közösségi oldalon, hogy

így jár minden nő, aki irritálja a férjét.


[link]

2018. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
32%

a nő azért is hibás, mert a rendőrséghez fordult, ahelyett, hogy megpróbálták volna megoldani a problémát a muszlim közösségen belül, akár a saría törvények alapján.



[link]

2018. márc. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!