Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valóban ilyen rémisztő Európa...

Valóban ilyen rémisztő Európa jövője?

Figyelt kérdés
Ma egész nap az ezzel foglalkozó kérdéseket olvastam itt Gyakorin és totál depressziós lettem.. Iszlamizálódás, mindennapos terror, az őslakosok elnyomása, kiirtása, és hogy mindez pár évtizeden belül. Tudom nehéz bármit megjósolni, de az előrejelzések és a józan ész alapján tényleg így lesz? Ha igen, kb mennyi időnk van hátra a “normális” életből? És én még pont a múltnap állapítottam meg, hogy végre elmaradoznak a terrortámadások, talán lassan lecseng ez is...
2018. jan. 20. 21:33
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
84%
Hát az nem valami bizalomgerjesztő, hogy ezek hozzák az otthoni "szokásaikat", meg konfliktuskezelési módszereiket, satöbbi.
2018. jan. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 A kérdező kommentje:
Utolsó, mondjuk ez a Malmöi nem az eliszlámosodásra példa, hanem az egyszerű elszabadult bűnözésre, vallástól függetlenül. Persze nem mintha ez jobb lenne...
2018. jan. 20. 23:12
 13/59 A kérdező kommentje:
*utolsó előtti, bocsi
2018. jan. 20. 23:12
 14/59 anonim ***** válasza:
41%

Ne nevettesd ki magad, amíg Malmö nem volt mirgánsváros, nem volt ilyen elszabadult bűnőzés. Ezek mind a fiatal iszlám migránsok miatt vannak. De hozok neked még pár anyagot Malmöről, ha tamáskodnál: (most a nehéz felfogású libsik kedvéért az indexről meg a zsido com ról, persze ezeket is biztos mind Orbán Viktor írja személyesen szerintük...)


[link]


[link]

2018. jan. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 A kérdező kommentje:
Félreértesz, nem kötekedni akartam, világos, hogy a migránsok miatt van, akik idekerülnek mindenféle képzettség/háttér nélkül, aztán beszippantják őket a bűnözői körök. De azért csak nem lesz egész Nyugat-Euból egy gigantikus Detroit, legalábbis remélem.
2018. jan. 20. 23:29
 16/59 anonim ***** válasza:
20%
Nem, nyilván a nagyvárosi szegénynegyedek és lepukkant elővárosok az első áldozatok. (A sokat tagadott no-go zónák.) De aztán terjedni fog a dolog tovább. Tényleg Libanon és Törökország a legjobb modern kori példa. Mert gondolj arra, hogy ugyan a középkori Mgyarországra is volt muszlim betelepülés (böszörmények, kálizok), de akkor az volt a szabály, hogy egy idő után keresztényé kellet válniuk, vagy mehettek isten hírével. Ugyanez történt az ibériai mórokkal a reconquista után. A mai liberális demokrácia ezzel szemben ilyenkor tehetetlen. Ezért önpusztító rendszer. (Persze nem lenne az, ha nem lenne muszlim bevándorlás.) Mert a közelmúlt tapasztalatai is azt bizonyítják, hogy a muszlim többség meg a liberális demokrácia összeegyeztethetetlen. Meg lehet nézni Szíriát, Líbiát, Irakot, Iránt... Hiába próbálkoznak, lehetetlenség. Nehéz elképzelni, hogyan úszná ezt meg a rohamosan iszlamizálódó Nyugat-Európa. És már elég egy 10%os iszlám árt a parlemntbe, hogy alapvetően meghatározza egy ország politkáját, ha most Németországban lenne egy ilyen, királycsináló lehetne a széttagolt pártstruktúra és a választási rendszerúk miatt.
2018. jan. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
13%
Ezért utálom a liberalizmust. Mert a sok tudatlanra kiterjesztették a szavazati jogot.
2018. jan. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
80%

Inkább az a rémisztő,hogy vannak olyan sötét emberek,akiknek ez a legnagyobb problémája,hogy Európában 2%-ról mondjuk 5%-ra nő a más kultúrájúak aránya.


Nem is az a legnagyobb baj,hogy bagóért dolgoztatják az embereket,hogy nem lehet megélni.

A lényeg,hogy mindenhol csak árják legyenek.

Gratulálok...

2018. jan. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
35%
Igen, vannak emberek, akik tovább látnak saját mindennapi szükségleteiknél, és a nemzet, a kontninesn jövője is izgatja őket és nem csak az, hogy mekkora átmérőjű tévét tudnak venni. Hallatlan.
2018. jan. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
27%
A nyugati nagyvárosokban igen, a kisvárosokban és falvakban még hosszú ideig nem lesz ilyen.
2018. jan. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!