Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valóban ilyen rémisztő Európa...

Valóban ilyen rémisztő Európa jövője?

Figyelt kérdés
Ma egész nap az ezzel foglalkozó kérdéseket olvastam itt Gyakorin és totál depressziós lettem.. Iszlamizálódás, mindennapos terror, az őslakosok elnyomása, kiirtása, és hogy mindez pár évtizeden belül. Tudom nehéz bármit megjósolni, de az előrejelzések és a józan ész alapján tényleg így lesz? Ha igen, kb mennyi időnk van hátra a “normális” életből? És én még pont a múltnap állapítottam meg, hogy végre elmaradoznak a terrortámadások, talán lassan lecseng ez is...
2018. jan. 20. 21:33
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
30%

Friss svédorsszági hírek:


"Stefan Lofven, svéd szociáldemokrata miniszterelnök a múlt héten azt mondta, hogy készen áll bevetni a hadsereget a helyzet kezelése érdekében"


[link]

2018. jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
38%

beszámoló Malmöben, a harmadik legnagyobb svéd városban kezdődik, ahol a Rosengard kerületben a helyi rendőr-őrs már úgy néz ki, mintha egy polgárháborús övezetben járnánk: kis, lőrésszerű ablakokkal és 3 méter magas elektromos kerítéssel védett erődítmény oltalmazza a rend őreit az egykori vikingek hazájában. A helyi általános iskolát az etnikumok közötti feszültség miatt egyszerűen be kellett zárni.



[link]

2018. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
36%

"Pár éve azonban mégis a befogadás útjára kényszerültek az olaszok, aminek valószínűleg az lesz az eredménye,


hogy 2080-ra Itáliában az afrikai és ázsiai lakosság aránya meghaladja az 50 százalékot."


[link]

2018. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
36%

"A norvég statisztikai hivatal 2017-es adatai szerint a Mohammed a legnépszerűbb név Oslóban"


[link]

2018. jan. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
18%
Zavar a valóság? Idegesítenek a tények? De miért?
2018. jan. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
2018. jan. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
18%
Én Németországot ismerem. Ma már egyáltalán nem az a biztonságos, otthonos, makulátlanul tiszta ország, mint a migránsáradat előtt volt. Bécs néhány éve még a legélhetőbb, legnépszerúbb közép-európai főváros volt, ma már Budapest és Prága is meglőzte, mert már nem a régi a sok muszlim bevándorló miatt.
2018. jan. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
45%

"Nem célszerű bemenni a veszélyesebb helyekre, mivel nagy az esélye, hogy az egyszerű turista bandaháborúba és fegyveres leszámolásba fut bele.


A brit kormány által kiadott dokumentum szerint a svéd nagyvárosok egyes negyedeiben különösen magas a bűnözési ráta, gyakran fordulnak elő erőszakos bűncselekmények és bandák lepték el az utcákat."


[link]

2018. jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
45%

Afgán és eritreai migránsok közötti, egymást követő összetűzésekben 17-en megsérültek csütörtökön az észak-franciaországi Calais környékén, több helyszínen. Négy ember súlyos lövési sérülésekkel került kórházba, életveszélyes állapotban vannak


[link]

2018. febr. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
45%

"német lányok szólalnak fel a tömeges bevándorlással együtt megjelenő szexuális zaklatások és terrorhullám ellen."


[link]

2018. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!