Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valóban ilyen rémisztő Európa...

Valóban ilyen rémisztő Európa jövője?

Figyelt kérdés
Ma egész nap az ezzel foglalkozó kérdéseket olvastam itt Gyakorin és totál depressziós lettem.. Iszlamizálódás, mindennapos terror, az őslakosok elnyomása, kiirtása, és hogy mindez pár évtizeden belül. Tudom nehéz bármit megjósolni, de az előrejelzések és a józan ész alapján tényleg így lesz? Ha igen, kb mennyi időnk van hátra a “normális” életből? És én még pont a múltnap állapítottam meg, hogy végre elmaradoznak a terrortámadások, talán lassan lecseng ez is...
2018. jan. 20. 21:33
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem, hogy Nyugat-Európa pár éven belül élhetetlenné válna. Sajnos ezt Magyarországról nem tudom elmondani.
2018. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
27%

Tényleg elég rémisztő. Érdemes tanulmányozni vegyes vallású területek (mondjuk 1900 körüli Kis-Ázsia - Törökország vagy Libanon) későbbi sorsát. A keresztények aránya folyamatosan zuhant, el kellett menekülniük. Nem a terortámadás az egyetlen probléma, sőt, valójában az az egyik legkisebb, mert szerencsére kevés számú mebert érint. De ezek már egész városokat:


[link]


Szerintem a 21. század végére Nyugat-Európa meghatározó terültei iszlám többségűek lesznek (Benelux régió pl), és megindul az ott élő őshonos, iszalmizálsára nem hajlandó népesség elvándorlása. Közép-Európa (benne Magyarország) lehet az egyik célzóna, a másik Amerika, illetve talán Ausztrália.


Ezért is fontos megőrizni az ilyesfajta migránsoktól való mentességünket. Kevesen képesek ennyire előre látni és gondolkdni, Orbán viktor nyilvánvalóan ezek között van. És nem érdekes, mennyire fogják ezt lepontozni, aki képes előre gondolkodni, az belátja, hogy ez a 21. század egyik kulcskérdése. Ezért sem szabad Brüsszelnek túl nagy hatalmat kapnia, hogy könnyen leszakadhassunk majd a megfelelő pillanatban.

2018. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
72%

"Iszlamizálódás"


Milyen iszlamizálódás, az EU 90-95%-a nem muszlim. Kis túlzással annyi muszlim van az EU-ban, ahány magyar. Magyarizálódik tán az EU?


"mindennapos terror"


Az nem itt van, az EU a legbiztonságosabb régiók közé tartozik. Az Egyesült Államokban sokkal rosszabb.


"az őslakosok elnyomása, kiirtása"


Az már évezredekkel ezelőtt megtörtént, a legtöbb európai Ázsiából jött (germánok, magyarok... stb, tudod, tanultad töriből).

2018. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
31%

Gondolj arra, hogy Londonnak már muszlim (paki gyökerű) a polgármestere, aki teljesen természetesenk veszi, hogy egy London típusú nagyvárosban merényletek vannak, emiatt nem izgatja magát, fő ellenségének Trumpot tekinti, aki szintén a muszlim bevándorlás ellen (is) küzd.


A helyzet miatt már a svéd hadsereg békeidőben való bevetését fontolgatja a svéd kormányfő: (ki gondolt volna erre húsz éve?)


[link]


Bécsen már több a muszlim diák, mint a katolikus:


[link]


És érdekes névadási statsztikák láthatóak Hollandiában, Angliában is:


[link]


[link]


Ez most a helyzet, amikor a 20-40 éves koroszálynak talán még csak 10%-a muszlim ezeken a területeken. (Ez a koroszály fontos a szaporulat meg a zavargások-bűnözés miatt is). Mi lesz, ha ez az arány felmegy 30-40%-ra?


[link]

2018. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
31%
Na hármaska, az ilyen ostobácska viccelődés nem nyugtatja meg az előrelátó, intelligens embereket. Egyébként a liberális politkusok fogják elérni azt, ami Hitlernek nem sikerült: Európa zsidómentes lesz, a maradék zsidóság is alijázik, ez látható az izraeli népesség utóbbi időszakban történt megugrásából. Csak az a baj, hogy utánuk a keresztényeknek kell majd szedelőzködni.
2018. jan. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
70%
Jesszusom. Téged fizetnek ezért az ipari mennyiségű kormánypropagandáért, vagy önszántadból szoptad be?
2018. jan. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
86%

Ahhoz még kellene egy pár évtized. Pár éve van ebből probléma és ez már látszik is a Nyugati országok parlamenti választásain hogy a standard pártok kezdenek elvérezni.


A lényeg az emberek ezt addig tűrik amig nem érzik a hatását. Pl.: Svédországban már emelték a nyugdíjkorhatárt is a költségvetési hiány miatt amit a szociális segélyezésre fordítanak, az ilyet egy országsem bírja sokáig anélkül hogy megszorításokra kényszerülne ez pedig az a pont ahol a lakosságnak is szemet szúr majd.

2018. jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
33%
Hatoska, azzal, hogy próbálsz nem tudomást venni a tényekről, a tények szemernyit nem változnak. Ezt ne feledd.
2018. jan. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
75%
#4: Tök jó hogy összedobtad ezt az irományt, meg még forrásokat is linkeltél. Legközelebb esetleg valami független forrást is linkelhetnél, nem csak olyanokat amik a kormány szócsövei.
2018. jan. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
23%
Mi az, hogy "független forrás?" Most az én bajom, ha a Soros sajtó nem hoz le a Soros tervvel szembemenő cikkeket? Ne feledd te sem: a valóság cseppet sem fog megváltozni azért, mert te nem akarsz tudomást venni róla. Ezek amúgy mind külföldi sajtóból átvett hírek, ugye nem hiszed, hogy ezeket Budapesten találja ki valaki? Cáfold meg bámelyiket, ha tudod.
2018. jan. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!