Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valóban ilyen rémisztő Európa...

Valóban ilyen rémisztő Európa jövője?

Figyelt kérdés
Ma egész nap az ezzel foglalkozó kérdéseket olvastam itt Gyakorin és totál depressziós lettem.. Iszlamizálódás, mindennapos terror, az őslakosok elnyomása, kiirtása, és hogy mindez pár évtizeden belül. Tudom nehéz bármit megjósolni, de az előrejelzések és a józan ész alapján tényleg így lesz? Ha igen, kb mennyi időnk van hátra a “normális” életből? És én még pont a múltnap állapítottam meg, hogy végre elmaradoznak a terrortámadások, talán lassan lecseng ez is...
2018. jan. 20. 21:33
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
45%

Minden esetre a belgák már oly mértékben aggódnak, hogy ez nyilván a vidéki lakosságot is megérintette:


"Azt, hogy a megkérdezettek 74 százaléka szerint az iszlám nem toleráns vallás, 60 százalék szerint pedig a sok muszlim jelenléte veszélyezteti az identitásukat. Kétharmaduk szerint Belgium már nem az ő hazájuk. A 65 évesnél idősebbek 84 százaléka pedig invázióhoz hasonlítja a bevándorlást…"


[link]

2018. jan. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
13%

"hogy vannak olyan sötét emberek,akiknek"


Példa gyanánt itt vagy te. :)


Vagy szerintetek az fogja javítani egy ország megélhetőségét, hogy odamegy ez a csürhe?

2018. jan. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
26%

"akik tovább látnak saját mindennapi szükségleteiknél, és a nemzet, a kontninesn jövője is izgatja őket és nem csak az, hogy mekkora átmérőjű tévét tudnak venni."


Nem hinném,hogy országunkban ez lenne a tét,hogy ki mekkora Tv-t tud megvenni.


Mérlegelni kellene a realitásokat.

Miért lehet egy olyan országban a bevándorlással kampányolni,ahová nem is akar senki bevándorolni.


Miért nem az a probléma,és miért nem minden nap az megy a köztelevízióban,ami valós probléma.

A kivándorlás,dolgozói szegénység,vagyonok aránytalan elosztása,korrupció,az egészségügy haldoklása,az oktatás lezüllesztése.


Tudod ezek határozzák meg egy ország jövőjét,nem az,hogy ide betelepítenek e 1300 embert vagy sem.


Ha valakinek segítő kezet nyújtunk,arra lehet olyan jogrendszert,törvénykezést is felállítani,amivel nem lehet visszaélni.De itt nem is cél ez.

Nem cél az,hogy segítsünk másoknak,úgy,hogy közben magunkat is védjük a visszaélésektől.

A cél a rossz közhangulat,feszültség fenntartása.

Ezzel lehet elterelni a figyelmet,összeugrasztani az embereket,még a valódi bűnösök a háttérben jól elvannak.

2018. jan. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
27%

1.Magyaroszágra mindig is akartak bevándorolni, én személyesen is ismerek csomó embert aki végleg idetelepedett. (Oroszországból, Németországból, Romániából, Ukrajnából stb.)

2. Már rég nem 1300 emberről, van szó hanem felső korlát nélküli migránskvótákról.

3. Az, hogy egy országban milyen az életszínvonal, nem kormánydöntés kérdése, ezer tényezőtől függ. A bevándorlást viszont itányíthatja a politika.

2018. jan. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 szántóvető ***** válasza:
55%

"És én még pont a múltnap állapítottam meg,hogy.."

azt nem sikerült megállapítani hogy a világ lakossága egyre csak nő,kivéve európát?

meg fognak ölni téged is kérdező úgyhogy felesleges rettegni.egyszerűen csak törődj bele.

2018. jan. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
Nincs semmi kőbe vésve. Nem.
2018. jan. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
94%

Ez az egész muszlimos hisztériakeltés szánalmas.

"rémisztő jövő" na persze.

Tudod mi a rémisztő?

Az, hogy a 2015-ös kormányjelentés szerint évi 32 ezer magyar hal meg az alulfinanszírozott egészségügy miatt, miközben a sok agyhalott 1 bites proli aki életében még a falujából sem mozdult ki itt fröcsög, hogy "hanyatlik a Nyugat és mi vagyunk a faxa gyerekek". Közben meg ipari méretekben dögölnek meg ugyanezek az emberek.

Na ez valóban rémisztő.

2018. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
52%

Bizony, Kérdező, rémisztő, ha nem is Európa jövője, de Magyarországé tuti. Ki leszel irtva, kár is rugózni. Pártunk és Kormányunk azé gatyátlnítja le az egészségügyet, hogy ha megbetexel, neogy meggyógyítsanak. Az oktatásügyet meg azér, hogy csakis önálló gondolkodásra képtelen hülyék kerüljenek ki, nehogy képesek legyenek bármi használhatót előállítani, ha meg orvosok lesznek, mkeg ne tudjanak gyógyítani.


Ez van. De, ha még gyerek vagy, esetleg reménykedhecc abban, hogy túléled őket és hátha tisztességesebbek jönnek.

2018. jan. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
58%
Európa jövője szép. Persze ha nem hagyjuk, hogy félelem formálja ezt a jövőképet.
2018. jan. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kinek mi a remiszto, azt mindenki dontse el maga. De hogy Europaban egyre erosebb es erezhetobb az iszlam befolyasa, az egyszeruen TENY, es ez igaz a bunozesre es a politikara egyarant.

(Arrol mar nem is beszelek, hogy az iszlam allamokban a politikaban mi szamit bunnek es mi nem. A mi politikusaink mindenesetre elbujhatnak az iszlam korrupcio mellett.)

2018. jan. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!