Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael miért terrorálam?

Izrael miért terrorálam?

Figyelt kérdés

2015. aug. 18. 15:46
 51/91 anonim ***** válasza:
14%

Azok az "egyszeru"raketak irani fejlesztesek, es remekul tudnak gyilkoli. Ha a zsidok nem fejlesztettek volna ki a vasharangot, akkor izraeli CIVIL lakosok ezrei estek volna aldozatul ezeknek az "artatlan" jatekoknak.

No persze ez teged nyilvan megelegedessel toltene el. Dehat hiaba, ma mar a zsidok az urak a sajat orszagukban.

2015. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:
22%

"Azok a rakéták házi készitésű egyszerű rakéták. Kb annyit érnek mint egy nagyobb tüzijáték"

Náci hazugság, már 2009 -ben is használtak Iráni gyártmányú 122 mm -es, 43 km hatótávolságú Grad rakétákat. csak azt tagadták, hogy a 70 km hatótávolságú Fajr 5 -ösöket is be tudták volna csempészni az alagutakon.

És mindegyikben 10 - 50 kg robbanótöltet. Próbálj ki ilyesn "tüzijátékot" a saját házadban!

Most viszont maga a hamas sem tagadja egy szóval sem, hogy ilyeneket is használt, csak szemére veti az Amnesty International -nak, hogy szintén megírja.

Egyébként bárki, bárhol készítette, volt amelyik Tel-Avivban, volt amelyik Jeruzsálemben landolt.


"Ez a cionisták hazugsága."

Ja. a fotók, videok is cionisták. Napeeeersze. pfffff ...


"369 halott gyerek"

Amikor a gázai fegyveres terroristák ENSz dokumentumok szerint MÛKÖDÕ gázai iskolákból lõdöznek, rakétákat is, az a csoda, ha nem több.


"Ez nem igaz, Izrael nem így látja. Ki akarja irtani a palesztinokat. "

Neked mondta Izrael, igaz? pffffff ...

Prersze világos, ezzel akarod indokolni, hogy ki akarsz irtani engem.


"Sziriai háboruért is a cionisták felelősek. Ők támogatják az ottani terroristákat. "

Ekkora baromságor még maga a hamas, vagy a heccbolha sem állít.

Mindenki tudja, hogy Assadot a heccbolha támogatja, az íszlám állam nevû terrorszervezetet meg Törökország és Szaud Arábia hozta össze. Más kérdés, hogy ma már rühellik.


"Még ha te számaidat is vesszük alapul, ez egyértelmű népirtás."

Ismétlem: azt, hogy egy állam ( ez esetben Izrael ) honvédõ háborújában a támadó fél ( hamas ) által terrorizált

1,8 millió lakos közül akár 1660 civil, tehát a lakosságnak nem egész EZRED meghal, azt NEM nevezik népirtásnak.

Tájékoztatásul: népirtásnak nevezik, ha pl egy 11 milliós népességnek ( európai zsidók 1942 -ben ) kb FELÉT ( kb 5,5 milliót ) tervszerûen, iparszerûen meggyilkolják.


"Amióta megalakult folyamatosan terjeszkedik."

Hazugság. Egyrészt, amikor megalakult, még aznap megtámadta valamennyi szomszédja ( Egyiptom, Jordánia, Szíria, Libanon, de harcoltak az Iraki hadsereg katonái is ).

Amikor 1956 -ban Egyiptom támadta, megszállta a Szinaj félszigetet, de NÉHÁNY HÓNAP MÚLVA VISSZAADTA. Pedig meg tudta volna tartani.

Amikor 1967 -ben Egyiptom, Szíria és Jordánia támadta, megszállta a Szinaj félszigetet, a Golánt, Jehudát és Samárát ( Nyugati Part ) de a Sinájt 1979-ben békeszerzõdés keretéeben VISSZAADTA. Pedig meg tudta volna tartani. A stratégiai fontosságú Golánt természetesen nem adja vissza mindaddig, amíg onnan veszélyetetnék az ahhoz közeli lakosságot.

Gázából pedig 2005 -ben kivonult, azóta egyetlen zsidó sincs Gázában, csak olyankor, amikor rendet kell csinálni.


Persze, világos: Te engem akarsz kiirtani és ennek keresed elõre az igazolását. Más célja nem lehet annak, hogy ekkora ökörségeket állítassz, mint amiket.


Másképp tudomásul vennéd a TÉNYEKET, vagyis, hogy IZRAEL NEM TERRORÁLLAM.

2015. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 anonim ***** válasza:
22%

Rasztás Dzsimi nevű felhasználó

Írtam már, hogy teljesen hiteltelen, arabok által, vagy arab pénzért szerkesztett arab propagandaoldalakat felesleges linkelni, ezekrõl mindenki tudja, hogy

az sem igaz, ami kérdeznek.


A Neturei Kartát szintén felesleges emlegetni, egy maroknyi csoprot, akiket a Világban élõ 16 millió zsidó közül több mint 16,8 millió felháborodottan ítél el.

Az Izrael - ellenes hõzöngésüknek semmi köze sem a zsidóság véleményéhez, sem a valláshoz.

Mellesleg az a Teitelbaum rabbi alapította, aki maradást parancsolt híveinek, mikközben õ maga meglépett a Kasztner-vonattal. Izraelbõl aztán gyorsan továbbment Amerikába.

A hívei közül senki nem élte túl Auschwitzot.


Persze, elhiszem, hogy neked ez rokonszenves.


"Ők is antiszemiták?"

Nem. Egyszerûen "nincs eszük". ( Azért tettem idézõjelbe, mert ezt a Magyarországi Autonóm Orthodox Izraelita Hitközség korábbi fõrabbija mondta, és nem vok köztársasági elnök, hogy eltulajdonítsam a más szavait forrásmegjelölés nélkül. De nekem is ez a vélemenyem, ahogy még vagy 16,8 millió zsidónak. )


"valaki kicsit is megkérdőjelezi Izraelt az"

ZSIDÓK ELLEN USZÍTÓ. Igen.

Mert ha nem uszítás volna a célja, akkor tudná, hogy

1) "Palesztina" nevû állam soha nem létezett, az elnevezés földrajzi, mint pl Alföld, vagy Pó-síkság.

2) Tudná, hogy a "palesztinok" csak polikai eszköz, ilyen nép nem létezik.

3) Tudná, hogy Izraelben az arabok Izrael Államnak pont olyan jogú állampolgárai, mint a zsidók, vagy a drúzok. Hogy drúz fõtisztviselõk, magasrangú katonatisztek vannak, arabok meg nem, anna a fõ oka, hogy az arabok kevésbé tanultak és ezrrõl sem Izrael tehet, aki tanulni akar, kapo ösztöndíjat.

Viszont az Izraeli Honvédségben azért szolgának arabok is, csak nem magasrangú tisztként. Majd eljön annak is az ideje.


Persze, világos: mint a választott beceneveddel is vállalan rasszista, nemzeteiszocialísta, nyilvan kiirtani, vay legalább terrorizálni szertnéd a zsidókat és erre keresel ürügyet.

Csakhát ezeket senki nem veszi be, minden éppeszû ember tudja, hogy

IZRAEL NEM TERRORÁLLAM.

2015. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
84%

"Persze, világos: Te engem akarsz kiirtani és ennek keresed elõre az igazolását. Más célja nem lehet annak, hogy ekkora ökörségeket állítassz, mint amiket."


Te undoritó cionosta féreg. Mondtam én hogy ki akarlak irtan? Vagy itt bárki? Izrael is ezzel jön, hogy csak védekeznek, mert mindenki antiszemita és ez feljogositja őket a népirtásra. Megölnek többszáz palesztint aztán elmennek holokauszt megemlékezést tartani, mert egyébként ők "áldozatok"


Amugy te zsidó vagy, vagy csak a kiskutyájuk ?

2015. aug. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:
14%

"te zsidó vagy?"

Úgy látszik, korábban nem olvastad válaszaimat, mert sokszor megirtam, hogy zsidó vagyok. Úgy emlékeztem, hogy már ebben a kérdésben is, de megnéztem, tévedtem, úgy látszik elfelejtettem írni.


Másodszor írod, "undoritó cionosta féreg".

Különs, hogy a modik szerint ez belefér.

Mindenesetre nagyon vigyázz, nehogy személyesen mondj ilyesmit! Mert akkor magadhoz térésed és felépülésed uán lesz mitõl undorodnod.


"Mondtam én hogy ki akarlak irtan?"

AZT nem mondtad, de sok egyebet, amibõl az következik.

Egyébként a nácik sem mondták, sõt, udvariasan megdícsérték pl a maceszgyártó konyhát. Néhány nappal azelõtt, hogy megkezdték a vidéki zsidók deportálását.

2015. aug. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 anonim ***** válasza:
30%

Rasztás Dzsimi nevű felhasználó


"a mai zsidók nagy részének semmi köze nincs az eredeti zsidókhoz.

Ugyanis kazárok, később vették csak fel a judaizmust, ezt több genetikai tanulmány is bebizonyította.

Pl.

[link]


Ezt az ökörséget majdnem nem vettem észre.

Mutatja, mennyire nevetséges, ha valaki^nem ért angolul és még a szótárt sem tudja használni, mégis angol nyelvû cikkre hívatkozik.

A cikk ugyanis, akárcsk a többi, amit máshol idéztékl, pont azt emeli ki, hogy NINCS ZSIDÓ GENOM, a zsidók, mint minden európai nép, minden féle õsök keveréke.

Bár találtak közelkeleti genomot, de az lehet iráni is viszont az 5. században irániak éppúgy mint zsidók CSATLAKOZTAK a Kazár Birodalomhoz, így valószínûleg keveredtek.


Ebbõl az következik, hogy a mai zsidók legközelebbi genetikai rokonai a mai magyarok :P mert, ugye, a magyarok is csatlakoztak a Kazár Birodalomhoz, sõt a honfoglaló magyarok egyik törzse, ugye, egy kazár törzs volt.

( Ahogy az Egyiptomol kivonuló Izraellel "nagyszámú gyülevész nép" is vonult" )


Szóval Dzsimi!

Szégyeld magadat, hogy itten fúrod a ROKONynynyaidat! ( Már, ha Te is magyar vagy. ) :P


( Meg Te is 48%- (k)os! :P )

2015. aug. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 anonim ***** válasza:
82%

Ha a "rokonjaim" egy része ártatlan embereket gyilkol és ezt helyesnek találják akkor miért baj ha ellenük vagyok?


Az oké, hogy szeretitek meghamisítani a történelmet meg a statisztikákat, de a genetika az egzakt tudományág, azt már csak nem akarjátok saját szájízetek szerint változtatni?

:)

2015. aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
26%

Rasztás Dzsiminek meg a 48%-kosnak.

A zsidok az urak a sajat foldjukon, es megvedik azt- futyulnek arra, hogy ti mit hoborogtok itt vagy mashol. Pont.

2015. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:
14%

"a genetika az egzakt tudományág, azt már csak nem akarjátok saját szájízetek szerint változtatni"


Valóban nem.

Valamennyi cikk végkövetkeztetése, hogy a zsidók is enetikailag vegyes népség és a kazár eredet egyáltalán nem bizonyótható, a rokonság se nem bizonyítható, se nem cáfolható, viszont a közelkeleti és európai mellett kaukázusi rokonság kimutatható.


A kazárokkal a legnagyobb gond, hogy ma nem található olyan ember, aki tutira kazár, tehát nincs nihez hasonlítani ( Elhaik )


Ja, amúgy a kazárokró elõször az 5. században van szó, miközben a KÖLNI ( Németország, Rajna mentén ) zsidó közösségrõl már Nagy Konstatin feljegyzése is ír 321-ben.


Ezért mondom, keress valakit aki ért angolul és kérd meg, hogy fordítsa le Neked. Vagy keresd meg valamelyik régebbi válaszomban, mert Elhaik cikke 2012 -es, arról már bõ 2 éve beszéltünk és emlékeim szerint akkor beírtam az összefoglalás lényeges részének fordítását.

2015. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
71%

Nekem semmi bajom az eredeti zsidókkal. Sőt felőlem még Palesztinában is élhetnének. Nekem a hozzád hasonló cionistákkal van, akik nőket és gyerekeket gyilkolnak.


"Egyébként a nácik sem mondták, sõt, udvariasan megdícsérték pl a maceszgyártó konyhát. Néhány nappal azelõtt, hogy megkezdték a vidéki zsidók deportálását."


Hiába jössz a nácikkal, te magad vagy a náci. Ebben a háborúban Izrael a náci.


Rasztás Dzsimi hozzászolása alapján én azt is kétlem hogy zsidó vagy. Nagyobb összegbe fogadnék hogy az őseid kazárok voltak.

2015. aug. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!