Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Alapjog a vérfertőzés?

Alapjog a vérfertőzés?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



Akik itt lelkesen középkoriznak, 30-as/40-es évekbeliznek, elmaradott oroszoznak/lengyeleznek, jobbereznek, azok támogatják az ilyesfajta agyrémet ?


Ugyanis ezen az oldalon van 2-3 "liberális", kik magukat liberálisoknak nevezik, közben nincs közük az eredeti, normális liberalizmushoz. A legképtelenebb, legelrugaszkodottabb elképzeléseket terjesztik, s nem elegek ezek, ők erőszakos, személyeskedő hangnemben tolják dolgaikat. Ez a propagandista a lenéző stílusú, jól megmondó hangnemű, konkrétumok nélküli középkorizásáról, jobberezéséről, 30-as/40-es évekbelizéséről ismerhető fel. Egyik ilyesfajta agitprop csak kérdéseknél vagdalózik, másik meg 3 fajta kérdést ismételhet havonta más-más szavakkal, egyik a nudizmusról szól, másik meg a nemek eltörléséről, nem a jogi egyenlőtlenségek eltörléséről, hanem a biológiai adottságok eltörléséről, harmadik meg hogy "le a középkori, 30-as/40-es évekbeli konzervatív eszmékkel".



http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__6576..


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__6612..


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__643..


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__636..


www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__6291190-az-szdsz-el-tulajdonkepp-mi-volt-a-baj


www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__6508535-szerintetek-is-kellenenek-magyarorszagra-bekefenntartok


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__666..


2015. márc. 10. 19:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Namosta linkedena DK képviselője beszél a Jobbik nevű pártról. 1:04-nél kezdődik amit jelölsz, hogy 1:20, és eltart kicsit tovább.


A DK egyáltalán nem javasol a klipben kémiai kasztrálást, és aki javasolja az sem szexuális bűnözőkkel szemben!

A kérdéses részben arról van szó hogy a Jobbik listázná, és kémiailag kasztrálná a "zsidókat" (mely csoport nem létezik, a kifejezés amit kerenek a "judaista"), a cigányokat stb.


Tehát a hivatkozott résznek semmi köze a "baloldaliakhoz", a "liberálisakhoz", ellenben köze van a rasszizmushoz, a "jobboldalhoz" és a "konzervatívokhoz", konkrétan pedig egyedül a Jobbikhoz van köze.

2015. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#52%


Nem akarok kötekedni, de miért ilyen rosszul beszéled a magyart ? Mivel eléggé töröd a magyart, ezért fárasztó veled vitázni, szívem szerint abbahagynám :(

2015. márc. 10. 21:18
 13/14 anonim ***** válasza:
10%

Nem olvastam végig teljesen a hozzászólásokat, de ez tetszett:

"Vérfertőzés = életképtelen utódok = kihalás."


Ennyi erővel egy homoszexuális kapcsolatból meg még gyerek sem lehet, mégis teli torokból támogatja mindenki. Innentől fogva én úgy gondolom, hogy a vérfertőzés már bőven belefér.


Nekem nincs testvérem, úgyhogy nem tudom, hogy milyen lehet a dolog, de inkább nézek egy testvérpárt ahogy smárolnak, mint két homokost. Az utódok meg... hát létezik genetika, génsebészet.. tessék megoldani, hogy egészségesek legyenek az utódok.

2015. márc. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem erről a vitáról eszembe jutott egy hülye egyetemi barátom, aki azt mondta, hogy ha ő diktátor lehetne, betiltaná túrós tészta cukrozását. Azt állította, hogy az "természetsértés", mert a túró és a cukor inkompatibilisek egymással. "És a túros palacsinta?" kérdésem kissé megzavarta, azt válaszolta, "az más". Hallottam már azt is, hogy a nudizmus "olyan természetellenes". Szóval ezekkel a mélyen gyökerező tabukkal az a baj, hogy nem gondolkodunk el rajtuk, és hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy ezek valahogy a természet törvényei, pedig általában csak a nagy többség ősi tudati örökségei.

A szóban forgó németországi eset vsz. elég ritka, ezért nem gondolom, hogy néven nevezhető társadalmi veszélyt jelentene. A szereplőknek viszont irdatlan szerencsétlenséget, boldogtalanságot okoz, ha megbüntetik őket annak ellenére, hogy a közösség valós érdeke nem sérül. A megadott linkekben sztem. jól meg is indokolják, hogy miért nem.

Szeretnék még hozzászólni a kasztrációhoz, mint büntetési nemhez hozzászólni.

Na, ennél tahóbb, valóban a sötét középkort idéző hülyeséget már tényleg rég hallottam. Az kérem nem érv, hogy vannak olyan európai országok, ahol ezt alkalmazzák, mert máshol is vannak hülyék, meg olyan demagóg pártok, akik ezzel is szeretnének népszerűséget szerezni idióta válsztóik körében.

Én pl. orvos vagyok. Nem andrológus, vagy urológus, de azért van fogalmam arról, hogy működik az ember. Jelenem, nem úgy, hogy akit kiherélnek, annak ezzel a peverz nemi vágyát is megszűntetik, és ezáltal megvédhetjük tőlük a társadalmat. Én nem is értem, hogy ki találta ezt ki.

2015. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!