Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A 3. világháború ideje?

A 3. világháború ideje?

Figyelt kérdés
Na jó tudom a legtöbbeteknek már a nemtudom hol jön ki ez a kérdés de most komolyan szerintetek mi lesz?? Én olvastam már pár dolgot pl. Nostradamus jóslatait elég el gondolkoztatóak. És most van egy olyan videó is amin Putin hadat üzen. Tisztában vagyok aval hogy a 3.világháború már zajlik de szerintetek tényleg olyan végzetes lesz?? kérlek titeket ne hülyeséget írjatok ide van akit tényleg érdekel a téma... előre is köszönöm

2015. febr. 17. 21:14
1 2
 11/14 T-55 2.0 ***** válasza:
Hidd el észre fogod venni.Addig pedig,állj le a parával.
2015. febr. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem lesz 3. világháború mert mindenki tudja hogy az atombomba bevetését eredményezné ami pedig a világvégét.Legközelebb pedig ha lehet ne higgy el mindent amit a neten olvasol.
2015. febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Jól van gyökerek pontozzatok csak le de majd akkor is pontozzatok le amikor atomot kaptok a pofátokba a 3. világháború kitörésekor
2015. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
89%
Amint atombombákat kapunk, első dolgom lesz, hogy lepontozlak, nyugi... :D
2015. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!