Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A 3. világháború ideje?

A 3. világháború ideje?

Figyelt kérdés
Na jó tudom a legtöbbeteknek már a nemtudom hol jön ki ez a kérdés de most komolyan szerintetek mi lesz?? Én olvastam már pár dolgot pl. Nostradamus jóslatait elég el gondolkoztatóak. És most van egy olyan videó is amin Putin hadat üzen. Tisztában vagyok aval hogy a 3.világháború már zajlik de szerintetek tényleg olyan végzetes lesz?? kérlek titeket ne hülyeséget írjatok ide van akit tényleg érdekel a téma... előre is köszönöm

2015. febr. 17. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Már írtam két kérdéssel ezelőtt, hogy holnap kitör.

Hol vagy ilyenkor?

2015. febr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Jövőhét kedden 13:30-kor. De csak ha Melbourneben jó lesz az idő.
2015. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
nem tudom, de hogy orbán viktor tehet róla, az tuti.
2015. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Már évek óta tart,csak idáig pénzel harcoltak,és harcolnak.

Csak idő kérdése,hogy mikor váltanak fegyverekre.

2015. febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%

A 3. világháborút nevezik a politikai szakértők a hidegháború utáni fegyvertelen gazdasági háborúnak, amikor a világgazdaságot felhasználva adósítják el az országokat, térségeket (pl kelet európa) az IMF kölcsönnel és egyebekkel.


Gyakorlatilag itt is államok leigázása folyik, az hogy melyik térség kié legyen. Minket az USA igaázott le, de az oroszok is Paks2 stb révén nyomulnak, ezért az USA meg akarja puccsolni a kormányt.


Az a baj, hogy van ahol nem lehet gazdasági téren megegyezni, pl oroszország közvetlen szomszédságában Ukrajnában, hiszen az USA nagyon akarja őket is és lehet ez fogy fegyverek konfluktusba torkollani ami egy új azaz 4. világháborúba fog nyúlni, melyben az egyik fél USA&iZRAELI azaz NATO államok kontra az összes ellenfelük, Oroszok, Kína,IS,muszlimok lesznek. Ennek a világháborúnak beláthatatlan következményei lseznek !

2015. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%

Eléggé valószínű hogy lesz 3. világháború.Az oroszok már Romániát is megfenyegették azok meg már csak azért sem fogják meghúzni magukat és mivel NATO tagország ezért a többit is bele fogja rángatni egy háborúba.....


Itt már lesz valami,Putyin már nagyon kivan éhezve egy kis háborúra


Úgyhogy jobb lesz ha mindenki elkezdi tervezgetni a kis "B" tervét

2015. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

"A 3. világháború ideje?"


--> A világban csend van és nyugalom. Itt-ott van egy kis csetepaté, országok buknak meg, és mennek tönkre, de ez nem ok arra, hogy III. VH-ról beszéljünk.


"Én olvastam már pár dolgot pl. Nostradamus jóslatait elég el gondolkoztatóak. "


--> A jóslatokról annyit, hogy egy jóslat szerint 2012.12.21-én be kellett volna üssön a világvége, de elmaradt. Nostradamus nem tudott jósolni, csak jól tudott rejtélyekben beszélni.


"És most van egy olyan videó is amin Putin hadat üzen."


--> Linkeld kérlek. Igaz, hogy Putyin fenyegetőzik az atombombákkal, de még nem üzent hadat. Éppen ma járt Magyarországon.


"Tisztában vagyok aval hogy a 3.világháború már zajlik de szerintetek tényleg olyan végzetes lesz??"


--> A világ egyik fele pusztító háborút vív a világ másik felével? Melyik bolygón? Mert a Földön biztos nem.


"Kérlek titeket ne hülyeséget írjatok ide van akit tényleg érdekel a téma... előre is köszönöm"


--> Nem írtam hülyeségeket, de egy ilyen kérdésre (amit mellesleg ma már háromszor-négyszer feltettek előtted), és amiben jóslatokat emlegetsz, szerinted lehet komolyan venni? Komoly választ csak akkor várhatsz el, ha komoly a kérdésed is.

2015. febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Link : [link]


Jóslat: látom nem olvastad az idő vagy pontos dátum amit csan Nostradamus álit az nem 100%-os. De nézz utána és meg fogol lepődni mennyi minden van aban a könyvben

2015. febr. 17. 22:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha hada üzent volna már rég folyna a háború. Olvasd már el mit jelent a hadüzenet. Ilyen hatásvadász lájkold az oldalt hogy elolvashasd című lájkvadász oldalaknak a mikronyi része nem igaz annak amit írnak, csak bedobnak egy hangzatos címet és a sok birka belájkolja hogy elolvashasson valami ostobaságot. A cikk igazságtartalma 0. Ezt az oldal belájkolása nélkül is meg tudom állapítani
2015. febr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
takarodjatok az anyátokba a 3. világháborús kérdésekkel! naponta van 50000 ilyen
2015. febr. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!