Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Magyarok ti miért nem szeretit...

Magyarok ti miért nem szeretitek a szlovákokat?

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 18:35
1 2 3 4 5 6
 51/56 progizo ***** válasza:
10%

#50.: "te még le sem fordítottál hasonlót ha már itt tartunk."


Ha már itt tartunk, én már fordítottam egy-két dolgot. Igaz, angolról magyarra és sokkal hasznosabbakat, mint a szlovák himnusz.


"tehetek én róla, hogy milyen a történelmunk??"


Te nem tehetsz a múltról, a jövőről viszont igen, ha szlovákként továbbviszed azokat a gyalázatos dolgokat, amiket eleid abban az SMS-nyi történelmetekben elkövettek a magyarság ellen: a történelemhamisítást, Benes-dekrétumokat, magyarellenes sovinizmust, stb.

2014. nov. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:
Ki mondta h továbbvisze?? Ja és, hogy én mit fogok továbbvinni és mit nem, az nem tartozik rád.
2014. nov. 23. 16:04
 53/56 progizo ***** válasza:
31%
#52.: Továbbviszed, ha szlovák akarsz lenni és nem magyar, és ezzel a magyarság létszámát csökkented, illetve növeled a sovén, magyargyűlölő, önkritikára, bocsánatkérésre képtelen szlovák nép lélekszámát.
2014. nov. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 A kérdező kommentje:
Evvel a valaszoddal, tulajdonkeppen mit szerettél volna?
2014. nov. 23. 19:54
 55/56 progizo ***** válasza:
31%
#54.: Á, semmi különöset, csak próbáltam volna hatni a lelkiismeretedre, hogy legyél teljes szívvel magyar.
2014. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 A kérdező kommentje:
Ezt hagyd rám. Ezt majd én eldöntöm ha megengeded.
2014. nov. 24. 17:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!