Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szeretitek a szlovákokat?

Szeretitek a szlovákokat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó a kajájuk és a sörük, eddig még nem volt az átlagemberrel bajom, sőt, kifejezetten kedvesek voltak velünk. Viszont a politikusokat le kéne lőni.
2010. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
77%

Kik azok a szlovákok szerinted?

Akik Szlovákiában élnek?

Akik ott élnek de nem magyarok?

Akik ott élnek és utálják a magyarokat?

Mi van azokkal, akik szlovák szlovákok, de kedvelik a magyar barátaikat is?

Ugye nem könnyű kérdezni...

2010. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem ismerek személyesen egyetlen szlovákot sem, semmi bajom nincs velük.

A politikusaikat viszont fel kéne koncolni úgy, ahogy vannak.

2010. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Az ott élő magyar lakosság teljesen normális, kedvesek. De a kormány és a vezető politikusok...
2010. jún. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerbiában élek. Az egyik nagybácsim szlovák nőt vett el. A nő a szomszéd faluból származik, ahol szlovákok, magyarok és szerbek élnek, s mindenki beszél szerbül, szlovákul, magyarul. Ott nincsennek konfliktusok. A konfliktusokat a politikusok generálják és boccs, de az olyan emberek, akik pl. szlovákkal, szerbbel még sosem beszéltek, de azért gyűlölik őket, és "tudják", hogy azok is gyűlölik a magyarokat.
2010. jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Én szeretném ha béke lenne. Nekem az egyik jó barátom szlovák, de már évek óta. Mi összeülünk sörözünk és nem értjük, hogy mire jó a szardobálás....
2010. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Édesnyám felvidéki ott született igy sokat jártunk haza Rimaszombatban.Kassáig általában magyarok lakják több részben A szlovákok azaz rohadt totok egy mocskos sunyi szar nép A magyarokbol élnek a mai napig amit elvettek tölük Minden ami szép a magyarok teremtették meg ott is
2010. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
A szlovák ismerőseimet kedvelem. Akiket nem ismerek, azokról nem tudok véleményt mondani. Ha egy ismeretlen szlovák, az számomra se nem jó se nem rossz, meg kell ismerni és kész.
2010. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Az átlag szlovák emberekkel semmi bajom, soha nem adtak rá okot.
2010. jún. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ott éltem köztük,és úgy utálnak minket ott ,hogy el sem hinnétek,verekedés nem volt,de beszólások...rengeteg...a válszom :nem ,ilyen ellenséges környetzetben természetes ,hogy megutáltam őket.Tudom ,hogy nincs értelme a gyűlölködésnek,de ez az ő oldalukról jóval erősebb,ilyen környzetben nem csoda ,hogy megutálja őket az ember.
2010. jún. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!