Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg ennyire manipulálhatóa...

Tényleg ennyire manipulálhatóak az emberek?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt beszélgettem egy zsidó ismerősömmel. Mesélte, hogy sok helyen már olyan hamis fotók vannak, ahol izraeli katonák palesztin gyerekek fején állva az egyik lábukkal fegyvert fognak rájuk. Én akkor nem vettem komolyan, hogy ez tényleg be tud teljesülni, de látom itt is, hogy Izrael be van állítva, mint gyermekgyilkos gonosz hatalom. Komolyan mondom, amikor tanultuk régen a náci Németországnál, hogy a zsidókat valami groteszk szörnynek ábrázolták, már akkor is furcsáltam, hogy azt ki vehette be. Erre most, egy egyszerű terrorszervezet ilyen átlátszó, ráadásul gusztustalan húzással el tudta ezt érni.
2014. júl. 25. 17:31
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező

Ilyen kérdésre más válaszokat vártál?? Ne a tudatlan náci söpredéknek címezd a kérdéseidet ha inteligens választ akarsz kapni.

2014. júl. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
28%

Elmész te a jó édes r3tk3s kvrva @nyádba, te utolsó f4sz !

Tudatlan náci söpredék lenne az, aki nem sz0p be minden gagyi zsidó propagandát ?

Te bővíted annak az igencsak szellemileg korlátolt csoportnak a létszámát, akik a náci kártya előhúzására egyből átmennek kutyába és akárhány palesztin civilt feláldoznának csak azért, hogy a zsidók egy perverz ideálnak megfelelően kiélhessék magukat.


Kérdező, te is meglehetősen nagy idióta vagy.

Jössz folyamatosan ezzel a rongyosra használt náci kártyával, meg azzal, hogy minden hamisítvány meg koholmány, ami azt bizonyítaná, hogy talán az olyannyira szeretett zsidóid nem azok a mesébe illő mitikus békeszerető lények akiknek hitted őket.


A rohadtul erkölcsös izraeli sereg ad 50 másodperccel az igazi rakétatámadás előtt egy figyelmeztető lövetet, aztán uzsgyi neki, menekülj ki egy 5-6 emeletes épületből addig, különben meghalsz.

Aztán ezt persze add elő Nyugaton úgy, mintha te lennél Gandhi, az ártatlan civilek megóvója.

Egyszerűen gusztustalan.


Persze, az izraeli hadsereg nagyon erkölcsös.


Fehérfoszfor támadás megvan ? Tiltott fegyver. A szemed láttára marja le rólad a bőrödet, a húsodat, talán még a csontodat is.


Szervkereskedő ügy megvan ?

Az izraeli hadsereg felkoncolt palesztin civil ifjoncokat és eladták a szerveiket. Amikor kirobbant az ügy, Izrael még csak nem is próbálta megcáfolni az egészet, csak annyit mondtak, hogy ez antiszemitizmus, de ház a hozzád hasonló fogyatékosoknak ez bőven elég érv, nemde ?


Az is megvan ugye, hogy a nagy békeszerető Izrael ami totál nem akar háborút csak békét, folyamatosan dózerolja el Ciszjordániában a palesztinok házait és építtet zsidó telepeket a helyükre ?

Vagy talán ez is kimaradt ?


Jó, tudom, antiszemita vagyok, vagy legalábbis annak hangzom, ezért semmi amit mondtam nem fogadható el számodra, még akkor sem ha kvrvára tényeket írtam le.

Fölösleges a magadfajta hülyékkel szóba állnom.

2014. júl. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:

!2.

Nem náciztam, egy esetet írtam le, egy terror szervezetet nem fogok védeni, akik direkt gyerekeket veszélyeztetnek.. A másik oldal se szent, nem mondtam egy szóval sem. Egy jó nagy idióta pedig te vagy, ha nem értetted a kérdésem lényegét.

2014. júl. 29. 07:48
 44/44 anonim válasza:

Minden ilyen kérdés agyatlan őrjöngéssel végződik?


Ha az óriási fölényben lévő egyik fél halomra öli a civileket, akkor nem nehéz rájönni, hogy mi is történik pontosan. A propagandaháború egyébként része minden háborúnak.

2014. aug. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!