Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg ennyire manipulálhatóa...

Tényleg ennyire manipulálhatóak az emberek?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt beszélgettem egy zsidó ismerősömmel. Mesélte, hogy sok helyen már olyan hamis fotók vannak, ahol izraeli katonák palesztin gyerekek fején állva az egyik lábukkal fegyvert fognak rájuk. Én akkor nem vettem komolyan, hogy ez tényleg be tud teljesülni, de látom itt is, hogy Izrael be van állítva, mint gyermekgyilkos gonosz hatalom. Komolyan mondom, amikor tanultuk régen a náci Németországnál, hogy a zsidókat valami groteszk szörnynek ábrázolták, már akkor is furcsáltam, hogy azt ki vehette be. Erre most, egy egyszerű terrorszervezet ilyen átlátszó, ráadásul gusztustalan húzással el tudta ezt érni.
2014. júl. 25. 17:31
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
37%

Nem tudom mivel TV-ben volt.

De valaki belinkelte már az előbb, visszanézem.

2014. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
71%

Én jobbat tudok, itt egy .ie végződésű oldal.


[link]

2014. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
71%

Dailymail-hez mit szólsz?


[link]

2014. júl. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
68%

Youtube-on írd be kérdező, h "israel cheers cnn".

Tessék, jó magyarázkodást, mert már most látom, h úgy is meg fogod :D


18:38


Nem kellett volna ennyit körmölnöd, hiszen mást nem írtál csak, h ilyen meg olyan agymosott vagyok.

Persze a CNN vidék is manipulált igaz??? :)

2014. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
74%

ma 18:46


Ne is törődj az ilyenekkel. :)

Valószínűleg személyes érintettsége lehet a dologban, mert én még ha Magyarországról lenne szó, sem izzadnék ennyit a gép előtt, ha egyszer tudom, hogy igazam van... :)

2014. júl. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy felesleges bármit is mondani, olvastam ma pár kérdést és elhűltem, a legszebb, hogy egy terrorszervezet mellett rakják le emberek a voksaikat, akik ráadásul egy luxusszállóból irányítanak és civil helyeket, iskolákat használnak fegyverraktárnak, ők lökik oda a gyerekeket. Akárhogy is, de Izrael nem engedhet a terrornak, tettek intézkedéseket, de nem tudnak mit tenni. Ez nem az ő bűnük.
2014. júl. 25. 18:51
 27/44 anonim ***** válasza:
68%

Jah, hát persze:)

Én is bírom ezt a "én nem, én nem, én nem vagyok zsidó csak izé, öö, brahiból írok rá mindenkire aki nem ért velem egyet, h dögöljön meg az összes palesztin, szegény zsidók brühühű" :D


Kérdező, kérlek ne, mondom, átlátszó.

Mondtam, h hiába itt a CNN videó, annyit se mondasz, h hát jó, igen talán igazad van és nem vagy annyira agymosott.

Nem, tovább nyomod, h nem érdekel, akkor is neked van igazad....

Kész vicc.

2014. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
48%
Na és kérdező, ez téged miért érint meg ennyire? Az nem érdekel, hogy nem lesz nyugdíjad?
2014. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

30.

Én a riportban sehol nem olvastam, hogy a halott gyerekeken vihogtak volna.

31.

Most erre válaszoljak? Tényleg ennyire ostoba vagy?


Egyébként csak kíváncsiság vezérelt, hogy tényleg egy ennyire átlátszó dolognak be lehet dőlni. Én nem támadom Palesztinát, hanem egy terrorszervezet ellen szóltam, akinek gusztustalan manipulatív húzását nemhogy beveszik, de még őket valaki védi is. Ha ezt nem tudod felfogni, akkor ne nekem károgj, hogy nem engedek valamiből, mert még a lényeget se tudod értelmezni.

2014. júl. 25. 19:03
 30/44 anonim ***** válasza:
36%

"még ha Magyarországról lenne szó, sem izzadnék ennyit a gép előtt, ha egyszer tudom, hogy igazam van... :)"


Csakhogy neki nincs igaza.

2014. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!