Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg ennyire manipulálhatóa...

Tényleg ennyire manipulálhatóak az emberek?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt beszélgettem egy zsidó ismerősömmel. Mesélte, hogy sok helyen már olyan hamis fotók vannak, ahol izraeli katonák palesztin gyerekek fején állva az egyik lábukkal fegyvert fognak rájuk. Én akkor nem vettem komolyan, hogy ez tényleg be tud teljesülni, de látom itt is, hogy Izrael be van állítva, mint gyermekgyilkos gonosz hatalom. Komolyan mondom, amikor tanultuk régen a náci Németországnál, hogy a zsidókat valami groteszk szörnynek ábrázolták, már akkor is furcsáltam, hogy azt ki vehette be. Erre most, egy egyszerű terrorszervezet ilyen átlátszó, ráadásul gusztustalan húzással el tudta ezt érni.
2014. júl. 25. 17:31
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
30%

"Én a riportban sehol nem olvastam, hogy a halott gyerekeken vihogtak"


Na itt jön ki, h te nem azért jöttél ide, mert valóban érdekelt a kérdésed, hanem, h magyarázkodjál.

Ugye majd ha Izraelt fognak bombázni és írok egy kommentbe "Juhéjj"-t akkor nem fogod azt gondolni, h örülök neki, h emberek halnak, hanem arra fogsz gondolni, h csak annak örülök, h eggyel kevesebb rakéta van a Földön:D

2014. júl. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Voltál már háborúban, biztosra veszem, hogy nem a halott gyerekeken örvendtek, de mondjuk te biztos, hogy tudod, ott voltál, sőt átélted egyszer is. Kérlek ne fárassz, mert nagyon csőlátásod van és hiába írok bármit, szerinted magyarázkodom, szerintem pedig te egy szimplán ostoba ember vagy akkor.
2014. júl. 25. 19:40
 33/44 anonim ***** válasza:
75%

En most az IZRAELI TV-t nezem. Megy a normal adas, es kb 3 percenkent a jobb felso sarokban el kezd villogni a raketariado jele. Alatta oszlop, hogy melyik varosokra lo eppen a hamasz.

Pedig ORR IS GYEREKEK VANNAK. Az am!

Es lehet, hogy itt valakinek ez nem szamit, mert zsidok. DE IZRAELNEK EPPEN EZ SZAMIT. ES NEG IS VEDI A SAJAT GYEREKEIT, barmit is frocsog XXIII. fu janos Magyaroszagon.

2014. júl. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim válasza:
90%

Én az egészben azt tartom a legröhelyesebbnek (már ha lehet fegyveres konfliktusoknál ezt a szót használni), hogy itt van az ukrán eset, ami hozzánk sokkal közelebb van, sokkal nagyobb erők feszülnek egymásnak már hetek óta, és mindenki Izraellel van elfoglalva. Ezen felül a maláj gép esete meg simán jelenthet casus bellit.


De ne legyen igazam, és legyen az izraeli eset a legnagyobb bajunk (ami szintén szörnyű dolog, mint minden háború, de legalább földrajzilag nem itt van).

2014. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
44%

Én most kapcsoltam oda, semmilyen jel nem villog, lottósorsolás jel van kint.

A csatornán egyébként Az elveszett fitymaláda fosztogatói mennek.

2014. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Igen, csak a kérdés lényege most nem is igazán a háborúról szólt.
2014. júl. 25. 20:20
 37/44 Marczell ***** válasza:
33%

"Pedig ORR IS GYEREKEK VANNAK."


Azt el is hisszük neked :D Van egy jó pár méretes orr ott az biztos.


"barmit is frocsog XXIII. fu janos Magyaroszagon."

Miért van egy olyan érzésem hogy te izraeli-magyar állampolgár vagy? Most már érthető hogy miért kardoskodsz ilyen hevesen Izrael mellett.

2014. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
34%

"Azt el is hisszük neked :D Van egy jó pár méretes orr ott az biztos."


:D:D:D:D:D:D

2014. júl. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
27%
menjél haza a pi.csába,ne itt rontsd a levegőt kérdező.
2014. júl. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

39.

Hát igen, örülök, hogy ilyen intelligens emberekkel élek az országban. Talán nem véletlen, hogy itt tartunk.

2014. júl. 26. 06:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!