Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg ennyire manipulálhatóa...

Tényleg ennyire manipulálhatóak az emberek?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt beszélgettem egy zsidó ismerősömmel. Mesélte, hogy sok helyen már olyan hamis fotók vannak, ahol izraeli katonák palesztin gyerekek fején állva az egyik lábukkal fegyvert fognak rájuk. Én akkor nem vettem komolyan, hogy ez tényleg be tud teljesülni, de látom itt is, hogy Izrael be van állítva, mint gyermekgyilkos gonosz hatalom. Komolyan mondom, amikor tanultuk régen a náci Németországnál, hogy a zsidókat valami groteszk szörnynek ábrázolták, már akkor is furcsáltam, hogy azt ki vehette be. Erre most, egy egyszerű terrorszervezet ilyen átlátszó, ráadásul gusztustalan húzással el tudta ezt érni.
2014. júl. 25. 17:31
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

9.

Láttál egy kanapés képet, és te biztosra tudod, hogy az igazi és nem manipulált kép? Nem mosdatom őket, de elszörnyedek az emberi butaságon. Főleg, hogy ezt már hónapokkal ezelőtt felvetették nekem, de csak mosolyogtam, hogy baromság. Valahol anno régen a zsidókat fenyegető náci veszélyt se vették sokan komolyan.

2014. júl. 25. 18:11
 12/44 anonim ***** válasza:
28%

A palesztinoknak nincs se idejük, se pénzük, se energiájuk, se lehetőségük lejáratni a zsidókat olyanokkal, amiket a zsidók nem is követtek el. Meg ez különben sem rájuk illik. Ezt az egészet mások csinálták, és igen, a jelenlegi politikában is benn vannak ezek, és teszik a szépet. Mert ez a sunyi jellem nem a palesztinoké, attól függetlenül, hogy a palesztinok háborúban olyanok mint az állatok.


"Erre most, egy egyszerű terrorszervezet ilyen átlátszó, ráadásul gusztustalan húzással el tudta ezt érni."


Igen, sajnos tényleg terrorszervezet :( Még nem annyira, de hidd el, hamarosan az lesz, és mondvacsinált dolgokból ocsmányabb vérengzést fognak csinálni mint a palesztinok :( Most még a fiatalok agyát próbálják kimosni mindenféle hazugsággal, és ráfogják a zsidókra, szerencsétlen fiatalokból gyilkosokat akarnak csinálni, akik ölnek, és őket is megölik. Ezeknél gusztustalanabbakat még nem láttam. Hát az emberek nem tanulnak a történelemből. Mindenki tudja kikről beszélek. Remélem.

2014. júl. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
55%

"Azokért nem kár. Azok zsidók"


Mindenkiért kár, még érted is, mert ennyire kimosták az agyad hazugságokkal. Nem a zsidók az ellenségeid, hanem azok, akik ellenük uszítanak, és saját bűneiket ráfogják a zsidókra. Te meg szépen beveszed pedig semmi alapja nincs amit mondanak, bizonyítékok sincsenek. Ez az igazság, ezt te is tudod. Ha valamiért rossz neked, akkor azokra haragudj, akik miatt rossz, ne azokra, akik nem tettek semmit. Te legyél erős, és ne legyél birka, te ne állj be a "lázadók" közé, csak mert menő.

2014. júl. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező ne okoskodjál, mert a CNN-en volt fent.

De miért érzem azt, h téged nem lehet meggyőzni, hiszen azért jöttél ide, h magyarázkodj?

2014. júl. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
39%

"Nem a zsidók az ellenségeid, hanem azok, akik ellenük uszítanak, és saját bűneiket ráfogják a zsidókra."


Elég érdekes, hogy több évezreden át mindenki mindent csak úgy ráfogott szegény zsidókra. Te is csodálkozol ezen, ugyi? :)

2014. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
22%

"Te meg szépen beveszed pedig semmi alapja nincs amit mondanak, bizonyítékok sincsenek."


Például mire nincsen bizonyíték? A zsidók kánaáni mészárlására, vagy a jelenlegi palesztínmészárlásra? Jóhh hát végülis az a pár százezer hulla valóban nem bizonyíték, lehet hogy a mérgükben természetes halállal elhaláloztak, csak hogy a zsidókat mocskolják...

Hahahaha...

2014. júl. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
16. Hagyjál inkább, sajnos te totál agymosott vagy.
2014. júl. 25. 18:28
 18/44 anonim ***** válasza:
26%

Miért hagyjuk?

Ezek szerint a CNN is agymosott?

Abba belegondoltál már, h te vagy az agymosott?

Mire is alapozod az állításod?

Mert egy ismerősöd ezt mondta?

És akkor mi a helyzet a CNN-nel?

2014. júl. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Belinkelnéd, mert érdekelne.
2014. júl. 25. 18:32
 20/44 A kérdező kommentje:
Ja és ne a képet, hanem a CNN tudósítást.
2014. júl. 25. 18:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!