Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok erről a Jobbik-o...

Mit gondoltok erről a Jobbik-os képről?

Figyelt kérdés
[link]

2014. máj. 14. 19:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
20%
Azt, hogy egy nőies férfinak, és egy népviseletbe öltözött nőnek semmi köze a politikához, és a jobbik ne egy megasztár féle hülyeség alapján kampányoljon és akarjon szavazókat nyerni.
2014. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
37%

Azt, hogy egyiket sem akarom választani.


NEM akarok szakállas nőket.

szintúgy NEM akarom, hogy Vona-Zazrivecz minden este leellenőrizze, hogy nemzetiszínűt sz.artam-e aznap.


Fogjátok már fel, lehet nemjobbikosként is utálni az eurovíziót. Meg a koncsitavirslit.

2014. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
Mit kellene azok kívül, hogy nekem nem az esetem a virslis koncsi?
2014. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
64%

Pixeles.

Az üzenete egyértelmű és szerintem helyes is.

Az ilyen torz lényeket el kell fogadni de nem kell mutogatni, vagy ha mutogatni akarják őket akkor arra ott a paralimpia.

2014. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%

Az eurovízóbvan legközelebb színpadon történő animalsex is lehet, egy hermafrodita és egy csivava kutya között.

Szuper lesz.


2016-ban a nyertes hermafrodita énekes letolt nadrággal egy WC-kagylón ülve énekel a bóbitás pingvinek megmentéséről és az önbeporzás.


2017, Bukarest:

A 107 éves ukrán versenyzőnő csasztuskás dallamokra ringatózva egy kalasnyikovval kielégíti a színpad közepén álló Lenin-szobrot, majd a szám végén a nézők közé lő. A liberális sajtó ezt "érett művészi kifejezésmódnak" titulálja.


2024-ben az Európai Egyesült Államok kormánya az eurovíziós fesztivált túlzott konzervativizmusa és a nemzetek rendeleti úton történő megszüntetése miatt betiltja. Azon európai polgárokat, akik nem tartoznak valamely deviáns kisebbséghez, letartóztatják. A javíthatatlan és társadalomra veszélyes heteroszexuális egyéneket Oroszországba toloncolják.

2014. máj. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

paralimpia, pixeles :):):):):):)


Miből gondoltad hogy jobbikos vagyok? csak mert nem vagyok az, de ezzel konkrétan 100 millió százalékban egyetértek a nyugat torzul, és bár globálisan nézve mi is "nyugatiak" vagyunk (szerencsére) attól még nem kéne beteg emberekkel ezt csinálni mint amit pl. francia,spanyol... földön művelnek, nem tudom merték volna-e népszavazásra bocsájtani a házasság és főként gyerek örökbefogadást a betegeknek... és szerintem az se véletlen hogy a kép "nyugati" oldalára rakták koncsítát vagy kit, és a "keletire" a Jobbikot, hisz tudjuk hogyan viszonyulnak az EU-hoz és tudjuk, hogy hogyan az oroszokhoz. Jelenleg még amondó vagyok hogy nyugaton a helyünk, de ha így haladunk 20 év múlva már lehet hogy azt fogom mondom hogy inkább az oroszokhoz kéne húzni/tartozni.

2014. máj. 14. 19:56
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
Ide nézz csak, ide rám, ropogós a rokolyám....
2014. máj. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
79%
Én a jobboldalit választanám, de nem politikai indokokból... :D Csini csajszi.
2014. máj. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%
Nővel bármit el lehet adni.
2014. máj. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%

Ez a "van két választás, MI és AZOK" motívum régóta kíséri a magyar politikát.

Íme pár plakát a múltból, ai talán ismerős lehet:

[link]


[link]


stb...


Most meg amit a kérdező belinkelt.

2014. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!