Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Eu ellenesek, ti miert ellenzi...

Eu ellenesek, ti miert ellenzitek ennyire az Europai Uniot?

Figyelt kérdés
En jelenleg Angliaban lakok es dolgozok, es szerintem tok jo dolog es jo lehetoseg, hogy se vizumre, se utlevelre nincs szukseg ahhoz, hogy az ember ide johessen, munkat vallaljon, vagy letelepedjen. Sokkal hamarabb tudsz allast is talalni jo nyelvtudassal, mint barmelyik mas bevandorlo, aki nem az EU tagja, akar a szakmadban is, tobbszoros berert, mint otthon. Vagy csak siman, beutazhatod az itteni kornyezo orszagokat, ha epp kedved szottyan ra, nem kell papirmunkaval veszodnod es utlevelet, turistavizumot intezned. Ez csak az en meglatasom, de kivancsi lennek, hogy aki EU-ellenes, az miert nem tartja jo dolognak a tagsagot.

2014. febr. 6. 05:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
11%
Szerinted?
2014. febr. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Koszonom a "hasznos" valaszt, elso valaszolo. Ezzel sokat segitettel.
2014. febr. 6. 05:45
 3/30 anonim ***** válasza:
60%
Az első,jól összefoglalta. Ez az ellen érvük.
2014. febr. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
44%
Gyere haza, és élj itthon az EU-ban, majd megtudod.
2014. febr. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Remelem eszerveket is fogok kapni elobb vagy utobb.
2014. febr. 6. 07:04
 6/30 Józsi21 ***** válasza:
52%

Mert az uniónak kellett egy 10 milliós piac,ahol a majdnem selejtes termékeit el tudja adni.

Tényleg gyere haza,és hasonlítsd össze a kinti termékeket ugyanazon gyártó,azonos Magyarországon forgalmazott termékével.

2014. febr. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%
Én nem ellenzem, de a többség (nyugaton is) a nemzeti szuveneritását nem akarja feladni.
2014. febr. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
65%
Tudod nem mindenkinek van lehetősége csak úgy kivándorolni vagy körbeutazni európát, Te csak a vízummentességet látod ebben, mi akik itthon vagyunk elég keményen bőrünkön érezzük az EU "jótékony" hatását. Bejött a rengeteg multi éhbérért dolgoztatni a magyart, sok az afrikai menekült bevándorló (összeférhetetlen kultúra), mezőgazdaságunk nulla, ipar nulla, munkahelyek nulla, minden külföldről jön, Áfa 27% , egyik legmagasabb EU országok közül, a fizetésekről nem is beszélve. És akkor a rengeteg hitelesről nem is beszéltem, akikkel szándékosan kicsesztek... Nem is értem miért van még mindig forint nálunk... ja de igen mert így sakkban tarhatja a sok hitelest az árfoylammal... Most az EU legújabb fogása az itthoni akácfákat kiírtani, pedig a világ 20 legnagyobb méztermelője között vagyunk... na szóval elég sok a probléma
2014. febr. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

ma 07:11

Vegre az elso valaszolo, aki tenyleg a kerdesre valaszol.


Tudom, mi a helyzet Magyarorszagon, nem olyan regota elek Angliaban en sem, par honapja. Epp ezert tudom, hogy otthon es itt mi folyik. De ettol fuggetlenul szerintem meg mindi tobb ahsznunk szarmazik az unios tagsagbol, mintha nem lennenk azok. Gondolj bele, mennyi tamogatast is kapunk. Megvan a hatulutoje is, de szerintem nekunk igy is siman megeri, nem veszitettunk vele semmit, csak max nyerunk. Az mar mas kerdes, hogy a mindenkori senkihazi magyar politikai elit nem tud vagy nem akar megfeleloen hasznot huzni belole, azert, hogy csak a sajat zsebuket tomkodhessek meg.

2014. febr. 6. 07:17
 10/30 anonim ***** válasza:
65%
Az EU-ban a 10-milliós piac nem egy nagy szám, ebböl is látszik, hogy fogalmad sincs, hogy mekkora az EU, mennyi a termelés, és mekkora piac az, aminek jelentös felvevöképessége van.
2014. febr. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!