Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Horvátországban győzött a...

Horvátországban győzött a józan ész?

Figyelt kérdés

[link]


Végre egy normális nemzet, amelyik védi a hagyományos családmodellt és tiszteli a hagyományait.


Kíváncsi leszek a brüsszeli ajvékolásra.



2013. dec. 2. 15:46
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Hakapeszi olyan egyszerű vagy,mint a faék.


Remélem nem lesz gyereked.Sem heteró,sem meleg.

2015. jan. 26. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

"Remélem nem lesz gyereked.Sem heteró,sem meleg."


Köszi, nagyon szép egy éves kislányom van azóta, itt játszik mellettem. Na, ilyen élményük nem lesz szegény "melegeknek". És természetesen konzervatív értékrend mentén fogom nevelni.

2015. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

Attól,hogy konzervatívnak neveled még lehet leszbikus.

Az,hogy valaki konzervatív semmi köze a szexuális irányultsághoz.


De eleve a konzervatívságot sem lehet bele nevelni másokba,ugyanis alapvetően nem nevelés útján alakul ki a gondolkodás.

Tudósok már bebizonyították,hogy teljesen más a konzervatív és a szabad szellemű emberek agyának egy bizonyos része.

2015. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

A melegeknek is lehet gyerekük.

Nem tudom te honnan vetted,hogy "nem lehet ilyen élményük".


Attól,hogy jogilag nem ismerik el őket,mint család,a biológiai szülő jogát nem vehetik el,aki ugye meleg is lehet.

2015. jan. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

"Tudósok már bebizonyították,hogy teljesen más a konzervatív és a szabad szellemű emberek agyának egy bizonyos része."


Ez tök jó akkor. Én konzervatív vagyok, az asszony is, tehát jó eséllyel a gyerek is örökölhette ezt, a feleségem kék szemét már sikerült neki, tehát jók a kilátásaink. Ha mégis leszbi lesz, az pech, de mit számít ez? Lehet, hogy cukorbeteg lesz - Isten őrizzen - és akkor szeretni fogom a diabéteszt?



"A melegeknek is lehet gyerekük.

Nem tudom te honnan vetted,hogy "nem lehet ilyen élményük"."


Lehet, ha van olyan marha egy társadalom, hogy lehetővé teszi nekik. Vagy ha egyik hoz magával egy gyereket egy korábbi heteró kapcsolatból. De - hogy maradjunk egy férfi homo párnál - ahová az ő szexuális érdeklődésük irányul, onnan nem gyerek, hanem valami más fog kijönni.

2015. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

Te ennyire buta vagy,vagy csak játszod?


Ha egy leszbikus és egy meleg pár közösen vállalnak gyereket,senki nem akadályozhatja meg.

Ugyanis nincs megtiltva senkinek a szaporodás.


Egy gyerekhez nem kell más csak egy életképes sperma és egy "tűzhely".

Nem tudom mit nem értesz ezen.

2015. jan. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

Mellesleg ha egy heteró fél is van a dologban,akár a szülői jogairól is lemondhat.

Ilyenkor a kizárólagos felügyeleti jog a meleg,vér szerinti szülőé.

2015. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

Csak annyi a különbség,hogy a diabétesz egy betegség.

A szexuális irányultság viszont nem betegség.

2015. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

Tehát ha lesz meleg gyereked,és "te nem szereted a meleg szexuális irányultságot",azzal csak a gyereked és közted lévő kapcsolatot fogod mérgezni.


Pszichológiai szempontból nem lesz,teljes szülő-gyermek kapcsolat,mert kizárod maga a saját gyereked életéből.


Azért meg kár gyereket vállalni,hogy "majd én megmondom milyen lesz",vagy "az enyém nem lesz ilyen meg olyan".

Ugyanis a családtagjait az ember nem válogathatja meg.

Erről szól a dolog,elfogadod azt,amit kapsz.Mást nem tehetsz.

2015. jan. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

"Ez tök jó akkor. Én konzervatív vagyok, az asszony is, tehát jó eséllyel a gyerek is örökölhette ezt"


Ezzel azt akarod mondani,ha az asszony és te barna hajúak vagytok és a gyerek szőke lesz,akkor tuti nem tőled van a gyerek?:)


A családomban senki sem balkezes,én mégis az vagyok.

2015. jan. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!