Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Horvátországban győzött a...

Horvátországban győzött a józan ész?

Figyelt kérdés

[link]


Végre egy normális nemzet, amelyik védi a hagyományos családmodellt és tiszteli a hagyományait.


Kíváncsi leszek a brüsszeli ajvékolásra.



2013. dec. 2. 15:46
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
5%

"ugyanígy meg lehetne kōnnyíteni a meleg párok életét is, de miért is nem akarod a tōbbi ōnzō emberrel egyūtt? ja, hogy nincs rá értelmes indok az ōnzōségen kívūl? elszomorító."


Azért nem akarom, akarjuk sokan, mert nem nézzük jó szemmel a homoszexualitás és annak propagandájának térhódítását. Tudom, arra is készültek tanulmányok, hogy ez a minta nem késztet senki mást homokossá válni, nem ettől lesz homoszexuális valaki, hogy látja őket, hall róluk. De ha ennek csak 1 % az esélye, nekem az már sok.


Szeretnénk sokan ha a gyerekeink hagyományos értékek mentén nevelkedjenek, és ezen értékek közé - sokak számára ma még - nem fér bele, hogy teszem azt két csókolózó férfit lásson egy csemete, vagy olyan esküvőt lásson, ahol két férfi fogad egymásnak hűséget.


Ettől még nem akarom kiirtani őket, van neki elég bajuk. Sok értékes ember van/volt a körükben. De a házasság engedélyezése csak egy lépcsőfok lenne, utána már gyereket akarnának örökbe fogadni, s jöhetnének a brit/amerikai tanulmányok, hogy ugyan, az nem káros a gyerekre, miért sajnáljuk tőlük.


Tudomásul kell venni, vannak konzervatív emberek is. Nekünk is vannak jogaink. Én elmegyek az utcán egy homokos pár mellett, tudom hova tenni, de egy gyerek - az enyém feltétlenül - ha lehet a királylányról és a királyfiról olvasson majd mesét. És nem két királyfiról.

2013. dec. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:

ááá most jōnnek a demagóg lózungok, akkor vegyūk is sorba ōket :D


"Tudom, arra is készültek tanulmányok, hogy ez a minta nem késztet senki mást homokossá válni, "


így van, bár a legtōbb embernek elég a saját tapasztalata.


"De ha ennek csak 1 % az esélye, nekem az már sok. "


micsoda képmutatás. vegyūk el valakinek a jogát csak azért, mert neked az sok.


"Ettől még nem akarom kiirtani őket, van neki elég bajuk. "


"semmi bajuk nem lenne, ha nem lennének hozzád hasonló jöhetnének a brit/amerikai tanulmányok, hogy ugyan, az nem káros a gyerekre, emberek."


valóban nem. a fejlett demokráciákban már évtizedek óta így van.


"Tudomásul kell venni, vannak konzervatív emberek is. Nekünk is vannak jogaink. "


hoppá :D a legnagyobb tévhit, hogy a jogok azt jelentik, hogy mások jogait korlátozhatod. nem. addig vannak jogaid, míg másokét nem sérted. és a te privát ízlésed nem ilyen jog. ennyi erōvel jól megverhetek egy liberálist, majd a jogaimra hivatkozok? hát nem.


"Én elmegyek az utcán egy homokos pár mellett, tudom hova tenni, de egy gyerek - az enyém feltétlenül - ha lehet a királylányról és a királyfiról olvasson majd mesét. "


nem tudod hova tenni. ha tudnád, nem lenne probléma elmagyarázni max. 2 (azaz kettō) mondatban, hogy ōk egy pár. pont, hogy a gyerekekben nincs elōítélet, amit ponthogy így tanítasz meg neki. nem kéne a saját homofóbiádat a gyerekeddel takargatni. de mivel apaként csōdōt mondanál, ezért inkább ne is lássa a tényeket, hogy nem minden pár férfi-nō, inkább egyszerū sunnyogni lol :D

2013. dec. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
0%

"a gyerekekben nincs elōítélet, amit ponthogy így tanítasz meg neki. nem kéne a saját homofóbiádat a gyerekeddel takargatni. de mivel apaként csōdōt mondanál, ezért inkább ne is lássa a tényeket, hogy nem minden pár férfi-nō, inkább egyszerū sunnyogni lol :D"



Nem takargatom a homofóbiám, itt is kinyilvánítottam. Márpedig az én gyerekemnek minden pár férfi - nő lesz, jöhet bármilyen tanulmány a "fejlett demokráciákból". Van még remény, ezt mutatta meg a horvát példa.

2013. dec. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
83%

"Márpedig az én gyerekemnek minden pár férfi - nő lesz"


megnézem majd a fejed, amikor beállít saját nemébōl választott párjával :D

2013. dec. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
5%
Vártam a reakciót. Ez olyan kérdés, mint az hogy: mit tennék ha valami betegség, baleset érné? Sírnánk, rínánk, és a legrosszabb esetben megpróbálnánk együtt élni a dologgal. Vehetnénk kutyát öreg napjainkra, mert unokánk az nem lenne. De ettől még nem változna meg a véleményem a homoszexualitásról.
2013. dec. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
91%

"Sírnánk, rínánk, és a legrosszabb esetben megpróbálnánk együtt élni a dologgal"


ōszinte gratulációm. az ne is zavarjon, hogy a betegség, baleset károsítja az illetōt, egy homoszexuálist meg legfeljebb a homofób szūlōje károsítja, aki ahelyett, hogy támogatná a gyerekét és az ō boldogságát nézné, inkább saját magát sajnálja az unoka miatt. ōrōm lehet egy ilyen szūlō gyermeke lenni.

2013. dec. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
5%

Támogassa a tököm a homoszexuálist. Ha sehogy sem lehet elkerülni, belenyugszom ha azzal jön haza majd a gyerek, hogy ő LMBTQXYZ, nem tagadom meg, de amíg lehet ellenzem.

Feladok még egy magas labdát: képzeld azt is ellenezném, hogy c. legyen a párja. Ha sehogy sem lehet elkerülni, talán beletörődöm a helyzetbe, de amíg lehet, remélek. Nem érzem magam nagyon egyedül ebben.

2013. dec. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
mintaszūlō lennél mondom :D (nem, valójában az ilyeneknek kéne a gyereknevelést tiltani)
2013. dec. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
5%

"mintaszūlō lennél mondom :D (nem, valójában az ilyeneknek kéne a gyereknevelést tiltani)"


Eltiltani..? Na, a liberalizmus.

2013. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
mar megint kevered a fogalmakat. a liberalizmus nem azt jelenti, hogy mindent szabad. eddig is elvették a gyereket azoktól, akik veszélyeztették a saját gyerekūket. nagyon helyesen.
2013. dec. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!