Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Horvátországban győzött a...

Horvátországban győzött a józan ész?

Figyelt kérdés

[link]


Végre egy normális nemzet, amelyik védi a hagyományos családmodellt és tiszteli a hagyományait.


Kíváncsi leszek a brüsszeli ajvékolásra.



2013. dec. 2. 15:46
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
90%

A horvátokat nem igazán érdekli ez a kérdés, csak 35% ment el szavazni.

És lehet, hogy Brüsszelben úgy is el eltörlik. Horvátország egy kis ország, nem hagyják neki, hogy ilyenekről dönthessen.

2013. dec. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
37%
Embertársaink megkülönböztetését nem nevezném józan észnek.
2013. dec. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
97%

Én még mindíg ott tartok, hogyha János és Béla nem előttem, vagy látótávolságon kívűl csinálják, akkor tőlem külön alfaja is lehet a házasságnak nekik.


Nem zavarják az életem, én se zavarom az övékét.

Most szúnyogot se megyek el vadászni, ha nem megy a közelembe vagy nincs a házamba. Szerintem ez teljesen korrekt.

2013. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
33%
Senki nem különböztet meg senkit. Semmilyen jogfosztás nem történt. A homokosok is szabadon házasodhatnak. Ellenkező neművel.
2013. dec. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
91%
A demokráciában elvileg a többség akarata érvényesül. Ha a többség ezt akarja akkor így lesz és ennyi. Ha ebbe az EU beleszól akkor az eléggé demokráciaellenes húzás lenne.
2013. dec. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
23%
Igen. Ott még nem írta felül az emberekben a gondolkodást a szélsőliberális métely.
2013. dec. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%

16:07 Annak idején Amerikában a vegyesházasságok tilalmát is valahogy hasonlóan magyarázták. "Nincsenek megkülönböztetve a feketék a fehérektől, hiszen mindenki szabadon házasodhat a saját fajtájával."

A történelem nem nekik adott igazat...

2013. dec. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
91%
Igenis megvannak külömbösztetve a melegek hátrányosan mert még mindig ez az elavult katolikus gondolkozás határozz meg a gondolkodást.
2013. dec. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
Amúgy oké, mondjuk engedélyezi az állam, elfogadja a társadalom a .uzi házasságot. Ne álljunk a boldogságuk útjába. De ilyen alapon miért ne engedhetnénk a poligámiát is? Biztos sok férfitársam örülne, ha két - három hivatalos asszonya is lehetne. Azt miért nem lehet? (Bár néha egy is sok).
2013. dec. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
44%

"Senki nem különböztet meg senkit. Semmilyen jogfosztás nem történt. A homokosok is szabadon házasodhatnak. Ellenkező neművel."


ez olyan, mintha a tolószékesnek mondanád, hogy "minek neked lift, neked is jogod van felmenni a lépcsōn". legyélmár egy kicsit emberségesebb.

2013. dec. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!