Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki veszi azt be, hogy szept.11...

Ki veszi azt be, hogy szept.11-et az arabok kezdték el?

Figyelt kérdés
Csak én látom egyedül,hogy mit művel már USA?Szétprovokál már mindenkit!Melyik ország fogja előbb venni az újabb kísérletüket,vagy megint megtámadják magukat és rákenik valakire?

2013. nov. 12. 11:03
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Szóval most kezdted a technikumot idén, és kiadtad magad mérnöknek. :)


Még a laikusokat se tudod megvezetni. Hahaha.

2013. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
31 -es csak culáger vagyok.Így jó:)!
2013. nov. 13. 05:52
 33/34 A kérdező kommentje:
Mérnök!Esküszöm jól nyomod,ezért hiszi el mindenki,a kérdésre a választ!Így még az amerikai népséget is meg lehetett vezetni!Nem folyok abba bele,hogy se szél semmi nem hatott rá,se arra,hogy a kerozin önmagában ég el,a seregben,azzal próbáltam begyújtani majd lekapta a fejem,de a fa se gyulladt meg tőle.Tök elhiszek mindent!Azt is,hogy a terroristák semmit nem követeltek,hanem a főkolompos egyszerűen csak fülét farkát behúzva elbújt!De legalább te is beismerted,hogy a belső szerkezetet kellet meggyengíteni ahhoz,hogy magába roskadjon!Hogy is volt?Mutogatták a nagy világ előtt,hogy a Bin Láden,milyen ügyesen tud lőni!Most ugyanez van,hogy É-kóreai elnök meg milyen bénán!USA ott kotnyeleskedik minden egyes háborúban!Nekünk magyaroknak a Trianon fáj,nekik meg a Vietnam!Erre a kiírásra emlékezhet mindenki,hogy kiből faragnak egy új antikrisztust!Netán majd az Olaszokból?Tényleg gratulálok,hogy így letudtad vezetni,mert így hihető is!
2013. nov. 13. 06:32
 34/34 A kérdező kommentje:
Még valamit mérnök!Tudod az ilyet csak tisztelni tudom,ha csak nem másoltad ki a tanagyagot:).Láttam rengeteg hibás mérnöki rajzot,amit ki kellett javítanom,mert abban a formátumban egy perc garanciát nem vállaltam.Amikor fővállalkozó voltam!Pl:Egy iskola tornatermét bevállaltam,de a rajzon egy négyszög alak volt(felújítás,közfalak,betonozás...).De maga az épület szétnyílott,szóval nem derékszögű volt,ha ezt ész nélkül csináltam volna és követem a mérnöki rajzot,akkor az ajtók nyílászárói majd 50 cm-re jöttek ki!Kaptam olyan rajzot is,hogy se anyag számítás semmi,nem volt rajta,csak a méretek ilyen "én tudom a választ jobban" volt a tulaj.:)(Fásy Á.).A térdfalat már 3 szor számoltatta ki velem,mert mindig változtatott rajta így az anyagszükséglet is változott,na meg a tarifa is.Sok helyen,csak a statikusokban tudtam bízni,mert ők adtak igazat nekem!Pl:a legegyszerűbb,a 2 lyuku kéményre hány megoldás van?Ha az iskolai okosságot követem,hogy háromnegyedes téglából rakom fel,"az én tudom a választ legjobban"tulajok elhajtottak volna a búsba,hogy ott hagyok pár köbméternyi negyedes téglát.Tehát "mérnök" remélem jól is keresel,mert ezt a tudást nem lehet megfizetni!Üdv és minden jót mindenkinek!
2013. nov. 13. 08:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!