Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki veszi azt be, hogy szept.11...

Ki veszi azt be, hogy szept.11-et az arabok kezdték el?

Figyelt kérdés
Csak én látom egyedül,hogy mit művel már USA?Szétprovokál már mindenkit!Melyik ország fogja előbb venni az újabb kísérletüket,vagy megint megtámadják magukat és rákenik valakire?

2013. nov. 12. 11:03
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
7-es ja,hogy mitől dőlt össze a tornyok?Mivel hogy építész vagyok,pár pillért ki kellet iktatni ahhoz,főleg úgy hogy magába roskadjon össze!
2013. nov. 12. 11:37
 12/34 A kérdező kommentje:
10es. hol?Amerikában?Komolyan kérdeztem és komoly választ szerettem volna!Csak van egy kis bibi,ha elkezdenek balhézni,megint akkor a NATO magával ránt minket is!
2013. nov. 12. 11:42
 13/34 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2013. nov. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Mi a kérdés?Az,hogy ezt ki hiszi el?Amerika talpig fel van fegyverkezve,és a válság amit okoztak,nem ebből a bizniszből akarna kilábalni?Hisz a fegyverek,sőt a tovább fejlesztett fegyverek az a legnagyobb pénz!A kőolajat már megnyerték maguknak...Gondolj már az 2.V.háborúra,egész véletlenül nem egy válság indította be azt is?
2013. nov. 12. 11:58
 15/34 anonim ***** válasza:
75%

No egy újabb kontaós. ezerszer el lett már magyarázva.


"Kezd megbukni ám hidd el a "hősök hazája",mert pl:a szept.11-et már megfejtették,hogy az szerkezeti acél a kerozin hatására nem olvad meg,de viszont kielemezték és apróbb robbanások történtek az alsó szinteken.Előtte 3 napja egész véletlenül karbantartási munkálatok folytak."


A külső részeken bőven 1500 fokos tűz képes megolvasztani az acélt... Nem csak a kerozin égett, hanem az épületben minden ami éghető. Robbantásoknak pedig komolyabb nyoma lenne mint a "kielemezték". Karbantartási munkálatok pedig egy ekkora épületen folyamatosan vannak.

2013. nov. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
De a belső statikai pillérek olvadtak meg egyedül?Mert akkor roskad magába az épűlet.Ha oldalról kapta azt a nagy hőt akkor,akkor az oldalsó irányban dőlt volna meg.
2013. nov. 12. 12:09
 17/34 anonim ***** válasza:

"De a belső statikai pillérek olvadtak meg egyedül?Mert akkor roskad magába az épűlet.Ha oldalról kapta azt a nagy hőt akkor,akkor az oldalsó irányban dőlt volna meg."


Imádom az önjelölt szakértőket :D

2013. nov. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Tűzgyűrűként égett az emelet, az oldalt 1500 fokos lángoszlopok ugye sugározzák a hőt, oldal irányba a hő egy részét elvezeti a levegő, viszont az épület irányába sugárzott hő nem "vezetődik" el, hiszen bármerre szökne ott újabb utánpótlást kap.
2013. nov. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Én meg a bambákat!:)Te is csak nézel,de nem LÁTSZ!
2013. nov. 12. 14:16
 20/34 A kérdező kommentje:
18. ez így oké!Most a huzat befolyásolót vesézzük ki:).De ebben a formában,akkor se dőlhetett össze így!Tudom van alapja stb...de max. megrogyott volna,hisz azt a súlyt tartotta idáig is,az alatta lévő szintek,mert azok kívülről nézve sértetlenek voltak,egy 3 méteres belmagassági szint hirtelen leesése,nem okozott volna ekkora kárt.Maguk a robbantás szakértők is hetekig készülődnek,hogy önmagába roskadjon össze az épület.Azoknak az épületeknek ismerni kell a gyenge pontjukat!
2013. nov. 12. 14:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!