Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A holokauszt tagadók szerint...

A holokauszt tagadók szerint hova tűntek azok a milliók akiket elvittek vonattal falvakból városokból, s nem tértek vissza?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 20:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
40%

Kedves Kérdező !

Tessék egy eredeti német dokumentum a táborok áldozatainak a számáról :

[link]

Az összes áldozatok száma 271301 fő volt .

2013. nov. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 A kérdező kommentje:

A hivatalos dokumentumokat ugyan miért tagadnám? Ráadásul - ezt s irtam már korábban - nem én vagyok a tagadó.

A zsidók közül nagyon kevesen látták a gázkamrát. Mármint akik munka miatt látták, értelemszerüen nem azokra gondolok akik a kivégzésük során látták működés közben belülről. Akik épitették azok közt ugyanugy eltitkolták a funkcióját ahogyan a megsemmisitendők között is. A rabok is csak szellőztetés után hordták ki a halottakat s nem viritott ott sehol se a ciklo B felirat. A rabok töbsége hamar megőrült s agyon lőték. Ugy beszélsz mintha a rabok szabadon kószálhattak volna a koncentrációs táborokban. Ez a feltételezés abszurd. Az a kis töredék aki viszont látta is ezeket s túl is érte, azok beszámoltak róla. Sok ember beszámolójából áll össze az holocaust képe.

Az hogy 30 percig használták szintén hibás adat. Egyszerre 30 percig használták, de több kamrát naponta többször. A megsemmisités 24 órában ment amikor csucsra volt járatva máskép nem lett volna állandóan a füst. Vagy az is azért volt mert a ruhákat mosták, éjjel nappal, s valójában gőz volt?


Ja egy kérdés: azt is tagadjátok, hogy Oroszországban 70 000 falut kiirtottak a németek? S a lakosságuk is álnéven éltek utána tovább máshol? Vagy ezt elismeritek csak a holokausztot tagadjátok?

2013. nov. 2. 15:01
 63/74 A kérdező kommentje:

14:59


Az összes táboré? Amiből napjainkban kb 70-ről tudunk? Akkor táboronként 3 embert öltek meg? Khm. Vagy eggyé? s 271301*70=18991070? Ez viszont túl sok ez a Szovjet halottak száma.

Csak a német táborok? Tehát Auschwitz benne sincs?


S akkor a 3 millió lengyel zsidó hova tűnt ha csak 200 000-t öltek meg? S a többi miért nem ment haza? S a fél millió magyar? talán köddé váltak? (S nem hamuvá).


Megsúgom, csak Auschwitz kezdeti felépítésénél meghalt kb. 200 000 orosz hadifogoly s ez még a gázkamrák előtt volt.


Egy dokumentum nem azt bizonyítja hogy nincs más dokumentum, hanem azt hogy van az az egy.


Ez is a hamis érvrendszer része amit itt művelsz.

2013. nov. 2. 15:11
 64/74 anonim ***** válasza:
51%

Látod arra se veszed a fáradtságot, hogy elolvasd amit linkeltem ...

Ott van Auschwitztől kezdve Bergen-Belsenig minden fontosabb koncentrációs tábor és jobb oldalt az áldozatok száma, a német nyilvántartás szerint .

Egyébként az írásodból látszik, hogy gyerek vagy még, aki megnézett egy holokausztos propaganda filmet, és a pici lelkét felzaklatták a látottak .


Tényleg nem kötekedni akarok, de áruld már el ha 271301 fővel számoljuk az áldozatok számát és 70 tábort ismerünk neked hogy jött ki ez a táboronkénti 3 áldozat ?

2013. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
29%

Na kérdező, jól rád ugrott az összes náci. Ezeknek hiába prédikálsz, nem lehet őket meggyőzni, és ha sarokba szorítják őket, rögtön jönnek a palesztinokkal. Holott a világon azon kívül is zajlik jó pár népirtás, de őket csak a palesztin zavarja, mert annak örvén remekül lehet zsidózni, ugye?

A Holocaust a világtörténelem legjobban dokumentált népirtása volt. Érthetetlen számomra, hogyan lehet valaki annyira elvakult, hogy még ezt is képes tagadni? Ez ugyanaz a kategória, mint a Holdra szállás tagadása.

De akkor bontsuk le személyekre a kérdést. Csak Magyarországon, ha nem volt Holocaust, hogyan halt meg Szerb Antal? Gelléri Andor Endre? Radnóti Miklós? Bálint György? Richter Gedeon? Nem voltak megelégedve az üdülőtáborokban a kiszolgálással, és öngyilkosok lettek? Erre válaszoljatok, nácikák.

2013. nov. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 A kérdező kommentje:

a 3-at tényleg elnéztem, 3000-t akartam írni. Amúgy érdekes jelenség ez, de nem egyedüli kezdet. Már óvodában kezdődik ez: "nem én voltam."


Az ilyen viták menete pedig sablonszerű. Egy idő után bejön a személyeskedés. Ahogy most is a korommal jön.


Amúgy ez a nacizás szerintem túlzás. Illetve annyira nácik csak mint a nácik többsége akiknek szintén fogalmuk nem volt miben is vannak benne. Az pl. igaz hogy a nácik többsége szintén nem tudott a koncentrációs táborokról.


A háborúk alatt csak kevés résztvevő tud róla hogy valójában mi is történik. A félretájékoztatás is egyfajta hadászati (vagy ép politikai) művelet.


Bár én is frázisokat mondok a többség ma se tudja mi zajlik körülötte, csak később fogjuk megtudni.


89-ben volt egy viccem, hogy majd a fiam történelemkönyvéből fogom megtudni mi is zajlik éppen körülöttem. A vicc nemrég valósággá vált, le volt írva a könyvében a rendszerváltás mechanizmusa.


Mondjuk az már meglepett, h elég történelmietlen módon 2005-ig tartott a történelemkönyve...


Ez szerintem már tulzás mert ilyenkor még nincs elég rálátás, még a döntéshozoknak sem.


Paulus is 55-ben a második világháború történetét kutatta, mert még ő, a Barbarossa terv kidolgozója s a végrehajtásában résztvevő tábornok se tudott sokmindent.


Szóval egy hivatalos álláspontot amatőr módon tagadni... elég nagy dilettantizmus.

2013. nov. 2. 16:53
 67/74 A kérdező kommentje:
2013. nov. 2. 17:43
 68/74 anonim ***** válasza:
33%
Aki nem hisz Szentül benne, az mind gonosz náczi, kirekesztő!!
2013. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 A kérdező kommentje:
más a hit és más a tagadás
2013. nov. 5. 17:12
 70/74 A kérdező kommentje:

és se hiszek benne de nem is tagadom. akkor most én is náci vagyok?


és a zsidók se hittek benne, akkor most a zsidók is nácik? ugyanis ha a zsidók elhitték volna h ezt megteszik velük akkor lerohanták volna a nácikat. ennyi fegyvertelen ember puszta kézzel legyőzi a sok gépfegyverest. Sobinorban történt is hasonló, de ez egyedi eset volt.

2013. nov. 5. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!