Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A holokauszt tagadók szerint...

A holokauszt tagadók szerint hova tűntek azok a milliók akiket elvittek vonattal falvakból városokból, s nem tértek vissza?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 20:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 A kérdező kommentje:
És mire válaszoljak? Ki mi hol merre meddig? Esetleg értelmes kérdést kellene feltenni. Én se így kérdeztem.
2013. nov. 1. 22:01
 32/74 anonim ***** válasza:
15%

Ki csinálja ezt?

Mit csinál?

Hol csinálja?

A palesztin meggyilkolt emberekről beszélek.

Ki, mit, hol?

[link]

[link]

[link]

2013. nov. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 A kérdező kommentje:

És én ezt honnan az ördögből tudjam? Te tájékoztatsz erről s én tudjam?


ha esetleg azt várod el tőlem hogy tagadjam, tájékoztatlak, hogy szerepzavarban vagy. te vagy a koncentrációs tábor tagadó, nem pedig én.

2013. nov. 1. 22:11
 34/74 anonim ***** válasza:
33%
Szóval elismered hogy Izrael amit Jacob Rotchild alapított teljesen jogtalanul népirtást hajt végre a palesztinokon és ezt mindenki jóvá hagyja? Amúgy ennyi erővel akkor volt kommunista holokauszt is meg palesztin is van. Egyetértesz?
2013. nov. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
2013. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
2013. nov. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 A kérdező kommentje:

" Szóval elismered hogy Izrael amit Jacob Rotchild alapított teljesen jogtalanul népirtást hajt végre a palesztinokon és ezt mindenki jóvá hagyja? Amúgy ennyi erővel akkor volt kommunista holokauszt is meg palesztin is van. Egyetértesz?"


Jogtalan népirtás? Miért, van jogos is?

Nem hagyja mindenki jóvá, pl. a palesztin terroristák nem hagyták jóvá. Tájékozatlan vagy.


Az utolsó mondattal nem értek egyet. A holocaust szó jelentése égő áldozat. tehát holocaust volt pl. hirosima, nagaszaki, drezda, de a kommunisták nem nagyon égettek, inkább fagyasztottak a gulágokon vagy husdarálóval a dunába mosták a hullákat magyarországon.


A palesztinai hullakezelés számomra nem ismert de ennek a kérdésnek te vagy a szakértője.

2013. nov. 1. 23:48
 38/74 anonim ***** válasza:

21:17

"Amióta sulykolják az emberekbe a bűntudatot ,meg kötelező megemlékezések vannak az iskolákban is, azóta vannak holokauszttagadók Magyarországon."


Teljesen egyetértek, pontosan ez a helyzet.


22:15

"Szóval elismered hogy Izrael amit Jacob Rotchild alapított teljesen jogtalanul népirtást hajt végre a palesztinokon..."


Tudjuk, Magyarországon is a rohandtnáci magyarok bántják a "szegínyszerencsétlen " romákat, bizony ám! :)))

2013. nov. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 A kérdező kommentje:

Megnéztem s elgondolkoztam. Nem lehet hogy ennek az egész holokauszt tagadásnak az áll a hátterében, hogy elterelik a világ figyelmét arról ami Palesztinában zajlik?

Mert ha a múltbeli holokausztot tagadjuk azzal a jelenkorit is tagadjuk...


Vajon kik is valójában ezek a holokaust tagadók?

2013. nov. 2. 00:04
 40/74 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy ennek az egész holokauszt tagadásnak az áll a hátterében, hogy elterelik a világ figyelmét arról ami Palesztinában zajlik? DE! Illetve ezt senki nem említi. Csak a régi dolgokkal foglalkoznak. Szóval legyen igazad, de könyörgöm ez napjainkban zajlik miközben tv-t nézünk és koncertekre járunk valakiknek a családját éppen fejbe lövik!
2013. nov. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!