Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Itt miért védik sokan azokat...

Itt miért védik sokan azokat akik magyar ellenes dolgokat csinálnak?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=Bct_zPqQxZ4

és nem érdekel hogy ezek cigányok (mert azok) de nem tesznek ellene semmit sőt tuti itt is elkezdenek valami nyakatekert indokot adni hogy miért is nem kell őket megbüntetni



2013. okt. 18. 12:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"húzzák be a farkukat és néznek félre öcsi?"


Mert nincs is rendőr

2013. okt. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A legnagyobb baj, hogy nincs elég rendőr.


A másik pedig az, hogy a magyar ember nem áll ki a magyarság(a) mellett. Akik a rendőröket szidják - mint a kérdező is - csak a nagy távolból merik, az ilyenek a fülüket is behúzzák ha cigányt látnak. Egyedül a rendőr az akinek még a mai napig is egyedül jobb esetben másodmagával kell kiállni egy kolónia elé,hiszen ha ki kell mennie kötelező számára.


Régen valóban lehetett hallani, hogy a rendőrök sok mindenkit megvertek. Akkor azért tiltakozott mindenki. Na ez lett a vége, hogy a fejünkre nőttek a feketék.


Tehát a magyar ember tipikus formája, hogy mindenkit szid, mindenkiben meglátja a legkisebb rosszat is, így tényleg ne is csodálkozzunk, ha a rendőrök is leszerelnek - és mennek külföldre -. Ezáltal nem véd meg minket senki sem.


Harmadrészt meg a kormány és a nagy rendőri vezetők jót röhögnek, mert rákényszerítik a rendőröket a bírságolásra, de a buta magyar ember meg a rendőrt szidja és nem a rendőrséget vagy a kormányt. Így elég sok pénzt szedetnek be. Nem a rendőrök tehetnek arról, hogy sok a fekete.

2013. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ne nézz hülyének ha kérhetem. Ezzel tisztában vagyok. De nyilván ha azt mondom miért szar a közvilágítás akkor nem a polgármester említem hanem ez a szar lámpa. Tudom hogy nem közvetlenül a rendőr tehet róla ő csak parancsot teljesít.

De felőlem lépjenek fel akkor mindenhol MINDENKIVEL szemben szigorúan. ENNYI! Tudom hogy a rendőr tudna mit tenni de nem engedik és ki nem engedi az öltönyösök. Tudom. És az öltönyösök adják ki az utasítást hogy vámoljanak le tudom. Csak gondoltam ez magától értetődik.

Nyilván ha egy katona lelő valakit azt is parancsra teszi, de ez szerintem nyilvánvaló.

2013. okt. 18. 23:55
 14/15 anonim ***** válasza:

"Tudom hogy nem közvetlenül a rendőr tehet róla ő csak parancsot teljesít. "

"De felőlem lépjenek fel akkor mindenhol MINDENKIVEL szemben szigorúan."


Csak ellentmondasz magadnak. Ha holnap téged megbüntet a rendőr és bemész a rendőrségre vagy az ügyészségre panaszkodni elzavarnak.


Ha a cigányt bünteti meg a rendőr és az is bemegy a rendőrségre vagy az ügyészséger és azt mondja, hogy a rendőr azt mondta neki, hogy "azért büntetlek meg mert cigány vagy" akkor kemény eljárás indul.


NA itta a baj, hogy ezek mindent kitalálnak, a jogvédők meg az állam is őket védi a rendőrökkel szemben....

2013. okt. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Tudom. De a jogot is az öltönyösök írják és a rendőr továbbra is parancsot teljesít.
2013. okt. 20. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!