Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez már túlzás? Ennyire liberál...

Ez már túlzás? Ennyire liberálisnak kéne lenni?

Figyelt kérdés

Tehát van a következő cikk:


"Lehalkíttatta a hatóság a zenét Svédországban egy éjszakai szórakozóhelyen, mert úgy találta, hogy a klub díszhalai szenvednek a túl hangos muzsikától.


A svéd törvények szerint tilos tartósan 65 decibelnél erősebben zenét szolgáltatni, ha állat is van egy vendéglátóipari egységben. A szóban forgó göteborgi klubban 100 decibellel szólt a muzsika.


A szórakozóhely tulajdonosa vitatja a mérés pontosságát, és azt állítja, hogy a halak egy másik helyiségben vannak, nem abban, amelyben a zene közvetlenül szól, így az nem zavarja nyugalmukat.


Bár a halak egy szóval sem panaszkodtak, a hatóság hajthatatlan, közölte, hogy vagy csendesít a klub a zenén, vagy elveszíti engedélyét arra, hogy állatot tarthasson - adta hírül a The Local című svéd lap."


Most ez komoly? A halak jogait is meg kell védeni amit még a vegák is megesznek? És akkor nem sérül a halak jogai amikor a zord tengerbe felfalja őket valami vagy a teszkóba egy akváriumba betesznek 500at vagy amikor MEGÖLJÜK ŐKET, hogy megegyük? Ez tiszta vicc.. Persze a másik a semlegesnemű öltöző..... lehet, hogy nevetünk rajta de ennek azért lehetnek negatív vonzatai is nem?(csak rá kel nézni a mostani tizenéves generációra)



2013. júl. 31. 17:09
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
81%
Nem hiszem, kérdező, hogy felfogtad, miről volt szó.
2013. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
Te meg azt nem érted, hogy én mit akarok ezzel mondani és nem láttok mögé az egésznek, de akkor kimondom: itt már mindenkinek jogai vannak: a buzáknak felvonulni, a rablóknak akik más lakókocsiját ellopja joga van nem visszaadni, a pedofilnak joga van elutaznia más országba miközben gyanúsított, és a hallnak joga van csendben úszkálni amikor lófas*t se hall... Nekünk meg jogunk van ebben a kapitalista rendszerben élni.
2013. júl. 31. 19:28
 13/48 anonim ***** válasza:
80%
Igazad van, én vagyok a barom, hogy segíteni próbáltam. Látom mások csak leírják hogy nem érted az egészet, és felfogják mekkora szellemi hátrányban vagy.
2013. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
Egyébként több válasz volt itt, ami velem értett egyet csak valahogy eltűnt az összes...
2013. júl. 31. 21:19
 15/48 anonim ***** válasza:
72%
Hitler is nagy állatvédő volt és szerintem őt nem igazán lehet liberalizmussal vádolni.
2013. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes ember.
2013. júl. 31. 21:45
 17/48 A kérdező kommentje:
Csak nem értem miért tűnek el sorra a válaszok és miért nem bírok kommentet értékelni..gyanús nekem ez a GYK .....
2013. júl. 31. 21:59
 18/48 anonim ***** válasza:
80%
"Fogyika, a cikk lényege az, hogy a zsaruk nyomtak egy failt mert a halak alig hallanak valami(szerintem ere mindenki rájött rajtad kívül)Lényegében maga az úszóhólyag helyettesíti a dobhártyát. Innen jut el a hang a hallószervbe, majd végül a hallásközpontba. A hosszú út miatt a halak szinte nem hallanak semmit. " Te pedig nem látod a gamma sugárzást, tehát biztos nem árt neked pár ezer rad sugárzás... OMG.
2013. júl. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:

"Te pedig nem látod a gamma sugárzást, tehát biztos nem árt neked pár ezer rad sugárzás... OMG."


(Óriásit sóhajt és lenyomja élete legnagyobb facepalm-ját)

Látom itt vannak a halvédők....Most komolyan...áh inkább nem mondok semmit. Gondolom egy horgászműsoron zokogtok vagy mi?

2013. júl. 31. 23:30
 20/48 anonim ***** válasza:
76%
Én miattad zokogok. De most abba kell hagynom, mert késő van és aludnom kell. Holnap délután négytől ismét lesz időm zokogni. Pusz. Pusz.
2013. aug. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!