Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek ez nem túlzás egy...

Szerintetek ez nem túlzás egy kicsit? Örökre eltiltás?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem , ez igen nagy túlzás és nevetséges hogy örökre el lesz tiltva az illető.


Nem szép dolog ezt mutogatni ,de ez akkor sem megoldás.Inkább fizessen 500 eurós büntetést vagy hasonló.

Na , de eltiltás?


Ez már a cionista pofátlanság teteje.


És a zsidók csodálkoznak hogy sokan nem szeretik őket ,vagy negatívan vélekednek róluk.



2013. márc. 19. 15:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Örüljön hogy nem vágták sittre az idiótáját.
2013. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Andizsuzsi ***** válasza:
81%

"Nem csináltam volna ezt, ha tudom, mit jelent."


Az, hogy egy 20 éves ember nem tudja, hogy mit jelent az a karlendítés, ami egyértelműen látszik a képen, hogy nem integetés, az siralmas. Vagy hazugság.


Feltételezem, ha a szövetség ilyen módon lemond róla, akkor egyéb problémák is lehettek vele.

2013. márc. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%

Elképesztő pofátlanság. Ez semmi nem volt, ráadásul más focista is emelte fel így a kezét futás közben.

Mindegy + néhány tízezer szavazó az Aranyhajnalnak.

2013. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Miért menne sittre?

Görögországban nem bűncselekmény a római karlendítés és a holokauszt tagadás.


A zsidók éppen mostanában kezdték bökdösni ezért Görögországot.Meg lobbiznak hogy legyen bűncselekmény.


A football és a hasonló sportok , hatására sok adrenalin termelődik , például egy gól után örömükben , sok mindent csinálnak a játékosok , valamelyik körbe-körbe futkározik ,valamelyik római karlendítést vagy egyéb őrültséget.

Hozzá tartozik a játékhoz.


Szerintem Görögország nem ilyen demokráciát alkotott.

2013. márc. 19. 15:25
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

#4


A csávó tudta hogy ezzel mit kockáztat ha így is bevállalta megérdemli a sorsát. Én is fociztam sokáig de eszembe nem jutott hitleri karlendítéssel ünnepelni.

2013. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

Én a srác helyében visszadobnám a labdát és azt mondanám bizonyítsátok be! Ezen kívül perelnék becsületsértésért.

Nem úgy indult a keze, nem a szívétől, hangot nem adott hozzá, a Führer sem ült a lelátón. Ez már megint egy sz@arakodás volt.

2013. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

egy válogatott világszinten képviseli az adott országot, egy-egy világesemény kapcsán simán akár milliós nézettség előtt is. Aki felveszi a címeres mezt, az onnantól kezdve nem szimplán egy egyén, hanem egy ország képviselője.


Nagykövetnek se küldenek ki olyat, aki ilyen mértékben nem bír ember módjára viselkedni, mert a francnak se kell, hogy miatta lejáratódjon az ország.

2013. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Valaki szemetkedik a zsidokkal - erre kap egy pofont - ti itt rogton elkezdtek sirankozni, hogy szegeny artatlan...


Okosabb lenne, ha eszbe vennetek vegre, hogy a zsidokkal sem lehet szemetkedni, epp ugy mint barmely mas nemzettel sem.

2013. márc. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Andizsuzsi ***** válasza:
95%

Mit kellene bizonyítani? Ott a videó, látszik, hogy először valóban integet, aztán még akkor is tartja a karját, amikor többen próbálják lefogni. Mindezt egy nappal a görög zsidòk elhurcolásának emléknapja előtt. Mint tudjuk, a FIFA keményen fellép minden hasonlóval szemben, nem véletlenül játszunk zárt kapuk mögött mi


sem. Én elhiszem, hogy nem tudta, hogy mit csinál, de ez a helyzeten semmit sem változtat.

2013. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
csak azt nem értem, mi köze ehhez a zsidóknak... egy ilyen dolog összeegyeztethetetlen mindennel, ami a sport tisztaságára és a fair play szellemre jellemző. Szerintem nincs szükség ilyen játékosokra - pártállástól és ideológiai meggyőződéstől függetlenül. Egy focista a pályán focizzon, ne ilyen hülyeségekkel foglalkozzon.
2013. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!