Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Zsidóknak miért nem mondogatjá...

Zsidóknak miért nem mondogatják, hogy lépjenek túl a múlton, mint ahogy nekünk folyton trianonra?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 20:03
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
60%

20. Inkább a forrást küldd el neki.


Fél ,hogy kiég a szeme és szivárványosat hány ,hogyha megnézi a kurucot.

2013. jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 tetro ***** válasza:
50%

Végig néztem néhányat. Eleve tele van ténybeli ferdítésekkel, hazugságokkal az összes cikk. Arról nem is beszélve, hogy úgy ír a holokauszt kártérítésről, hogy nem közöl tényeket. Hány ember kap ilyen járadékot és milyen összegűt? E nélkül ez csak bullshit.

És egyetlen forrás sincs. Lehet csak én nem találom... Te hol láttad? De adhatnál egy forrást arról is, valami hivatalost, hogy milyen összegű kártérítést fizetünk évente hány embernek.

2013. jún. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
9%
Milyen hazugságokról beszélsz? Én csak a te hozzászólásodban találtam hazugságot, mégpedig azt, h nincs forrás. Majdnem mindegyik cikk alján ott van, h honnan vették át.
2013. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 tetro ***** válasza:
50%
hol van a forrás? légyszíves mutass egy forrást, ami alapján a kuruc cikke íródott.
2013. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

Tessék, az első linkelt cikk forrása:

[link]

Egyébként te is megtalálod a forrásokat, ha egy random mondatot bemásolsz google-be. Bár sztem te is tudtad ezt, csak kötözködni próbálsz, hátha én nem találom meg.

2013. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 tetro ***** válasza:
69%

"Tehát – mint mindenkor – a gazdasági-pénzügyi helyzettől függetlenül egy privilegizált nép kárpótlására mindig van pénz. Ma Magyarországon emberek milliói – a nyugdíjas-társadalom majdnem egésze, kivéve Biszkut és kommunista főcimboráit és csatlósaikat, kiszolgálóikat – élnek mélyszegénységben, tízezreket raknak ki végrehajtónak eufemizált bűnözők otthonaikból, százezreknek van – önhibájukon kívül – több százezer forintnyi rezsihátraléka, de egy 70 évvel ezelőtti történet „túlélőinek” javadalmazására mindenkor, minden körülmények között, bármi áron van pénz."


Mondjuk ez úgy egészében egy óriási kamu. vagy blöff. nevezd aminek szeretnéd.

2013. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 tetro ***** válasza:
66%

"Tehát a kormányzat által említett nemzetközi szerződés alapján a kártalanítás már régen – s tegyük hozzá, azóta is többszörösen – megtörtént, s annak a nemzetközi dokumentumban megszabott határideje 1948-ban letelt"

Aztán meg életjáradékról ír. Aminek épp az a lényege hogy nem jár le. Szóval ez is ökörség.

2013. jún. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 tetro ***** válasza:
50%
Na és akkor most találjuk ki, mennyi a kártérítés összege és hány ember kap ilyet :)
2013. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
43%

Nem mindegy? Amíg egyetlen zsidó is kap egyetlen fillért, addig sok. Legalábbis ha közben pl. a gulágot megjárt emberek, illetve az elszakított területeken élő magyarok nem kapnak semmit.

Egyébként mi a kamu/blöff abban, amit idéztél? Mindenki számára nyilvánvaló, h így van, főleg az általam linkelt cikkek elolvasása után. Persze csak akkor, ha nem teljesen elvakult az ember.

2013. jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 tetro ***** válasza:

pl a több tízezer kilakoltatott családra. hol van ez a százezer hajléktalan? meg az ön hibáján kívül rezsit fizetni nem tudók... ki a franc tudja azt, hogy ki miért nem fizeti a rezsit?

amúgy szerintem igenis számít. mert ha az egész zsidóság a holokausztból áll, akkor elég röhejes, hogy ezt egy olyan életjáradékkal igazolod, amit ezer ember sem kap országos szinten, és kevesebb az összege, ami az átlag nyugdíj...

2013. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!